Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jövő nyáron szeretnék önkéntes...

Jövő nyáron szeretnék önkénteskedni külföldön, tudnátok írni tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Jövő nyáron végzek az egyetemmel és szeretnék néhány hónapig önkénteskedni valahol, leginkább az Egyesült Államokban. Tavaly dolgoztam kint 3 hónapot, és nagyon megszerettem és visszaszeretnék menni egy kis ideig még, s gondoltam, hogy ha jót is tehetek az csak plusz. Az angolt felsőközép szinten beszélem. Milyen lehetőségeim vannak a kijutásra? Egyáltalán van szükség önkéntesre odakint? Természetesen más országok is érdekelnek, ha van tapasztalat. Mit gondoltok, a felsőközép angol az elegendő lehet ilyen jellegő munka végzése esetén? Köszönöm!

2020. nov. 28. 22:16
 1/3 anonim válasza:
93%

Én a Karib-szigetekre megyek,vendéglátó iparba és mellette a fókákat készítem fel a bemutatókra mert ilyen is van.

Minden nyáron odamegyek.

.

2020. nov. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

[link]


:))

2020. nov. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
65%
Ha ennyire hülye vagy,ne írj ide semmit, segítség kell, nőlj fel!
2020. nov. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!