Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Létezik olyan szervezet,alapít...

Létezik olyan szervezet,alapítvány vagy közösség,amelyik a pszichopata (gyanús)vagy hasonló jellegű esetekkel,ügyekkel,emberek szűrésével foglalkozik?Ha nincs,akkor hogyan lehetne egy ilyen "intézményt" létrehozni?

Figyelt kérdés
Mert itt a gyakorikerdesek.hu-n is sok ilyen "áldozati bárányt" látok akit úgymond "helybenhagytak"
2020. dec. 3. 05:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Alapitsunk egyet közösen
2020. dec. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Oké
2020. dec. 3. 07:00
 3/12 A kérdező kommentje:
Írj privátban,ha ráérsz.Jó?
2020. dec. 3. 07:07
 4/12 anonim ***** válasza:

Remélem nem gondoltátok komolyan. Olyan civil nem hozzá értő emberekből akartok csoportot létrehozni, akik szintén csak 'megmondóemberek' lennének? Mi értelme lenne?

Látom nem igazán vagy képben kik is a pszichopata emberek.

A kirekesztés, az általad felállított szűrők lehet még mélyebbre ásnák a szakadékot.

2020. dec. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen elhittem amit írtál és érzelemi alapon válaszoltam. Nem vagyok tanult ember sőt a témához sem értek, egyszerűen ezt váltotta ki belőlem a kérdésed.

De még mindig kérdések kavarognak bennem. Mert kik az 'áldozatok'? Akik egyébként is megérdemelnék hogy 'helybenhagyják' őket...

Azt hiszem félre értettem a kérdést és ez újabb kérdést vet fel amin elgondolkodhatom.

2020. dec. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És már megint valamit félreérthettél...És itt nem fogom kifejteni,bizonyos okokból.
2020. dec. 3. 14:31
 7/12 A kérdező kommentje:
Én meg nem
2020. dec. 3. 23:07
 8/12 anonim válasza:

Kérdező ilyen emberekre gondolsz mint ebben a hírben szereplő kettő férfi? :

[link]

2020. dec. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azokat az embereket kiszűrni,akik elkövetnek dolgokat,aztán másra kenik,a barátjukat átverik,hazudoznak róla,a látszatbarátokat,felelősséget nem vállalókat,szemfényvesztőket,szemedbe kedveskedő,hátad mögött kibeszélő stb,stb.
2020. dec. 4. 18:08
 10/12 anonim válasza:

Azokat az embereket kiszűrni,akik elkövetnek dolgokat,aztán másra kenik,a barátjukat átverik,hazudoznak róla,a látszatbarátokat,felelősséget nem vállalókat,szemfényvesztőket,szemedbe kedveskedő,hátad mögött kibeszélő stb,stb.


Ez komoly? Minden ember kibeszéli a másikat a háta mögött és szembe meg megjátsza a kedveset. Én nem ismerek olyan embert aki ne szidná a másikat. Ennyi erővel egész Magyarországot kiszűrheted kérdező.

2020. dec. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!