Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valóvilág 10.Miért van az...

Anonimusvarilius kérdése:

Valóvilág 10.Miért van az hogy sok ember ennyire utálja vv Gábort? Te kire szavazol VV Gáborra vagy Bálintra?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre sokan azért utálják mert eddig csendes visszahúzódó srác volt aztán jött a balhé amit,, ő generált",közbe csak megmodta a véleményét Vivinek a Danival való kapcsolatáról (egyetértek vel hogy nem beszélünk így nővel főleg nem ilyen sokszor és ilyen lekezelően, hozzáteszem attól még a Dani az egyik kedvencem). Ezen Dani megsértődött hogy,, hátbatámadta" és oonantol mindenki egyre jobban elkezdte utálni gyakorlatilag ok nélkül mindig őt baszogtatják.A műsorvezetésről.... Hát nem valami korrektek. Gábort állítják be a baj forrásként Közbe nagyrészt mindig igaza van főleg Dani ellen. És az a durva hogy a sok sötét ember úgy gondolkozik hogy mindig csak a baj van vele, és húzzon már haza. Amúgy a logikát sem értem azoknak az embereknek akik annyira azt akarják hogy kint maradjon mert nélküle még unalmasabb lenne a villa a kevesebb vita miatt (amit persze Dani vagy Bálint generál legtöbbször ellene de az lényegtelen). Kérdésem az: ugyan azt látjuk tv-ben, ennyire más lenne az igazságérzetem másokkal szembem csak mert nem hagyom magam befolyásolni és nem azt nézem hogy körülötte van hanem más generálja ellene?

2020. dec. 10. 21:18
A kérdező szavazást indított:
Valóvilág
Valóvilág 10
Tv
Kérdés
Vélemény
Szórakoztatás
Unaloműző
VV Gábor
VV Bálint
VV Dani
14 szavazat
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsi elrontottam a szavazást.Vagy Gáborra vagy Bálintra szavazzatok
2020. dec. 10. 21:22
 2/14 anonim válasza:
46%
En Gabor ellen vagyok, mert ha problemaja van akkor azt nem mondja el.Meg A tiszteletrol beszel hogy o megadja kozben amikor Gabor fekszik nem hajlando felallni/felulni hogy szemtol-szembe beszeljenek.Bevallom en alertelmiseginek(nem karomkodik es tiszteletrol predikaL,ami nekem eroltetettnek tunik)tartom es egy kilogo embernek a villabol.
2020. dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jogos érvek de az korrekt Gáborral szemben hogy ennyire kirekesztik csak mert egyszer megmodta a véleményét Virág és Dani kapcsolatáról?Amúgy szerintem izgalmasabb lenne a játék ha Gábor menne vissza mert akkor már erős karakternek tűnne bent a villában és Dani csapata egy erős karaktert veszítene el, akkor kb egy szintre tenném a két csapat erejét de ez így erősen Dani csapata fele dől.
2020. dec. 10. 21:49
 4/14 anonim válasza:
Gábornak a szóhasználata, meg a hanglejtése kellemetlen érzéseket vált ki, és csak mondja-mondja a maga igazát, amit persze csak ő lát úgy, és nem fogja fel, hogy a többieket már rég nem érdekli az értelmetlensége.
2020. dec. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Azokat a részeket vágták be amin okoskodó,fölényes és szófosó,mindenkinek tele volt a hócipője a tudálékos semmivel és ahogy rátapadt mindenkire mert neki beszélhetnéke volt.Én 2 perc alatt felvágtam volna az ereimet tőle! Vagy tényleg ilyen vagy rossz taktikát választott vagy a szerkeztők ügyesen végzik a munkájukat!:) Személy szerint nekem nem fog hiányozni de lehet hogy neki is jobb!
2020. dec. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ő volt egyedül őszinte meg még esetleg a Gina, aki szókimondó, a többi elég álszent. Azért nem szimpatikus sokaknak, mert a stílusa nekik már tudálékos. Mondjuk ja, ha valakinek annyi az össz szókincse, hogy bmmeg, gci, fszom, akkor neki már kozmikus lehetett a Gábor okfejtése. Én se értettem vele egyet mindenben, de a nagyképű, magától elszállt Bálinthoz képest azért szimpatikusabb karakter volt.
2020. dec. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem azzal volt a gond , ahogy beszélt hanem azzal hogy nem tudta mikor kell abbahagyni!Már rég mindenki túl volt a témán ő meg még rágta a csontot, hogy róla szóljon a műsor! Érezte a vesztét és próbálta menteni amit még lehet! Amúgy semmi bajom vele de én is elküldtem volna a fenébe ha mellettem károg.
2020. dec. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Igen, de a többiek is állandóan belekötöttek valamiért, főleg a Dani.
2020. dec. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Végül is most már mindegy,én az elején esélyesnek tartottam,de utánna taktikát váltott! Ha nem okosabban okoskodik simán bent van a döntőbe.
2020. dec. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem eltaktikázta magát, és hamarabb "robbantott" úgymond, mint kellett volna. Lehet, hogy ha vár még pár hetet, hónapot, akkor bejön neki. Így viszont nem maradt más választása, minthogy egy erős játékossal párbajozzon. Nekem a Bálint, mint írtam is, roppant ellenszenves a nagyképű dumajaval, de azt meg kell hagyni, hogy a Digot is elég nagy százalékkal körözte le. De lehet, még a Moh is kint hagyta volna a Gábort, mert valószínű, hogy sok nőt elkábított a külsejével meg az álszent szövegeivel (játsza a jófiút, közben olyanokat mond mások háta mögött, hogy bexarsz, aztán amikor szembesitik vele, még neki áll feljebb).
2020. dec. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!