Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valóvilág 10.Miért van az...

Anonimusvarilius kérdése:

Valóvilág 10.Miért van az hogy sok ember ennyire utálja vv Gábort? Te kire szavazol VV Gáborra vagy Bálintra?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre sokan azért utálják mert eddig csendes visszahúzódó srác volt aztán jött a balhé amit,, ő generált",közbe csak megmodta a véleményét Vivinek a Danival való kapcsolatáról (egyetértek vel hogy nem beszélünk így nővel főleg nem ilyen sokszor és ilyen lekezelően, hozzáteszem attól még a Dani az egyik kedvencem). Ezen Dani megsértődött hogy,, hátbatámadta" és oonantol mindenki egyre jobban elkezdte utálni gyakorlatilag ok nélkül mindig őt baszogtatják.A műsorvezetésről.... Hát nem valami korrektek. Gábort állítják be a baj forrásként Közbe nagyrészt mindig igaza van főleg Dani ellen. És az a durva hogy a sok sötét ember úgy gondolkozik hogy mindig csak a baj van vele, és húzzon már haza. Amúgy a logikát sem értem azoknak az embereknek akik annyira azt akarják hogy kint maradjon mert nélküle még unalmasabb lenne a villa a kevesebb vita miatt (amit persze Dani vagy Bálint generál legtöbbször ellene de az lényegtelen). Kérdésem az: ugyan azt látjuk tv-ben, ennyire más lenne az igazságérzetem másokkal szembem csak mert nem hagyom magam befolyásolni és nem azt nézem hogy körülötte van hanem más generálja ellene?

2020. dec. 10. 21:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én se bírom Moh-t,hülyíti szegény 19 éves kislányt utánna csodálkozik,hogy a lány beleesik utánna meg mártírként körbe szalagja villát elmondja mindenkinek .( de persze ő tiszta mert mondta neki hogy csak barátság)
2020. dec. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Merci meg ugyan mondogatja, hogy tudja, ez csak barátság, de látszik a reakcióiból, hogy már többet gondol mögé. A Moh viszont tipikusan annak a srácnak tűnik, aki csak szórakozik a csajokkal.
2020. dec. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván maga mellett kell tartania Mercit,mert tudja hogy az első párbajánál Merci rajongótábora nélkül nem sokra menne, esetleg pár lánnyal szembe lenne esélye!
2020. dec. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nekem Gábor kicsit Alekoszra hajazott és ha emlékeztek neki is volt pont egy ilyen jelenete csak később, hogy eleinte kerülte a konfliktusokat aztán hirtelen kiosztotta Béciéket. Szerintem Bálint meg egyre nagyképűbb lesz, de legalább megmondja a véleményét dolgokról. Mondjuk az nem tetszett mikor volt a Moh-s vita és ő hallgatott mint a sír pedig mindent neki mondott Moh csak a többiek kicsit máshogy adták elő mert ugye azt mondta, hogy Merci bármit megcsinálna amit ő, ha azt mondaná kint alszik a nyugiba akkor ő is menne, ami most így is van. A többiek viszont azt mondták, hogy tárgyként kezeli ebből lett a félreértés. De Bálint meg tudta volna oldani a helyzetet, de inkább kimaradt ebből. Szerintem ő elég esélyes a játék megnyerésére, mivel az ÉNB-ből sokan ismerik, Moh meg népszerű a tinilányok körébe max azért nyerheti meg, de ő olyan mint annó a VV4-ben Csaba nem csinál semmit csak fekszik meg néha osztja az észt.
2020. dec. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!