Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik az a konteó, ami...

Melyik az a konteó, ami szerint a koronavírus nem is vírus, hanem egy minden emberben eredetileg is benne levő anyag?

Figyelt kérdés
Pontosan nem tudom, egyik ismerősömtől hallottam valami ilyesmit, hogy ezek ilyen testek, amik eddig is benne voltak mindenkiben, és eléggé hasonlítanak a vírusokhoz. Próbáltam neten megkeresni, de nem találtam ezt az elméletet, habár keresési javaslatként felhozza a Google "koronavírus mindenkiben benne van" keresésre. Tudom, hogy hülyeség az egész, csak érdekelne, mi annak az anyagnak a neve, hátha tudja valaki. Valami e betűvel kezdődő rémlik. Ismerősömet azért nem kérdezem, mert még a végén azt hiszi, én is ilyen konteós vagyok...

2020. dec. 15. 15:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Ez a legnagyobb baromság, amit barmok kitalálnak a vírusról. Nem vírus? Nahát, az ismerős gondolom PHD orvos 20 év kutatással a háta mögött! Ja nem? Csak egy tudálékos idióta? Akkor tudod a választ.
2020. dec. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, hogy baromság- e vagy nem, tudja mindenki, hogy az. Hanem az, hogy tudja- e valaki hogy nevezik azokat a testeket amiket ebben a konteóban megneveznek.
2020. dec. 15. 16:27
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Nézdd! mindannyian a Teremtés "koronái" vagyunk de hogy mit termünk/termesztünk-(ki)eszelünk-elszelelünk-az már saját"Mű"
2020. dec. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
19%

E-mint enthernet jogos a felelet

de hogy az EEE!-az mind JEEE!

az nem lehet-tekintsd meg a műkaja beltartalma mit jelent....

2020. dec. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Ektoplazma? Passzolna a konteó szinvonalához.
2020. dec. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

"egyik ismerősömtől hallottam valami ilyesmit, hogy ezek ilyen testek, amik eddig is benne voltak mindenkiben"


Nukleinsav. És mindenkiben ott vannak, csak nem mindegy, hogy a bázisok milyen sorrendben vannak benne. Szóval ez nem tudom, hogy mitől konteó, de biztos valami baromság az oka, pl. nem figyelés biosz órán.

2020. dec. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2020. dec. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Adenizó-foszfát/ribo nuklein sav?!?
2020. dec. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem ezek voltak :/
2020. dec. 15. 18:18
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

Gondolom a retrovírusokkal keverik. De akkor nagyon.

A retrovírus beleilleszti magát a gazdasejt DNS-ébe, és úgy szaporodik. De a korona nem ilyen. A HIV például retrovírus.

Előfordul, hogy egy retrovírus olyan szépen beépül a kromoszómába, hogy ki sem akar jönni, és ha egy ivarsejtbe kerül, akkor továbbadódik a következő generációnak, és akár évmilliókon át ott marad generációról generációra. De az ilyenek sem szoktak aktiválódni, mivel a mutációk miatt teljesen elvesztik az erre való képességüket.

Röviden: a természet piszkosul érdekes, ha tényleg érted, hogy működik. De a konteósoknak csak arra jó, hogy mindenből valami kifacsart marhaságot szűrjenek le.

2020. dec. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!