Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik az a konteó, ami...

Melyik az a konteó, ami szerint a koronavírus nem is vírus, hanem egy minden emberben eredetileg is benne levő anyag?

Figyelt kérdés
Pontosan nem tudom, egyik ismerősömtől hallottam valami ilyesmit, hogy ezek ilyen testek, amik eddig is benne voltak mindenkiben, és eléggé hasonlítanak a vírusokhoz. Próbáltam neten megkeresni, de nem találtam ezt az elméletet, habár keresési javaslatként felhozza a Google "koronavírus mindenkiben benne van" keresésre. Tudom, hogy hülyeség az egész, csak érdekelne, mi annak az anyagnak a neve, hátha tudja valaki. Valami e betűvel kezdődő rémlik. Ismerősömet azért nem kérdezem, mert még a végén azt hiszi, én is ilyen konteós vagyok...

2020. dec. 15. 15:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%

Ja igen, az ilyen beépült vírusokat nevezik endogén retrovírusnak.

De ismétlem, a koronavírusok nem ilyenek.

2020. dec. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem beépült vírusok, ennél hülyébben indokolják meg azért, nem szorítkoznak a már megismert dolgokra.
2020. dec. 15. 19:05
 13/14 anonim válasza:
Exosoma
2021. jan. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Áhh!! Azaz. Köszi!
2021. jan. 12. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!