Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Önkormányzattól állitólag...

Önkormányzattól állitólag kerestek ma azon a lakáson ahova be vagyok jelentkezve.Honnan tudhatom meg,hogy melyik osztályról és miért keresnek?

Figyelt kérdés
Albérletben élek a kislányommal de nem ott ahova be vahyok jelentkezve mert a tulaj nem engedi.Jár oviba a kislányom.Mindene megvan.Miért nem hívnak fel telefon? Nem kaptam levelet sem,és a védőnő sem szólt, hogy barmi probléma lenne.Nem értem ezt az egészet.
2021. jan. 6. 17:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Tulajnak nem kell engedni semmit, bérleti szerződéssel bemész a kormányhivatalba és bejelentkezel
2021. jan. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És aláírnia sem kell a lakcímbejelentő lapot? En úgy tudom igen.Ugyanis ahova most vagyunk bejelentkezve oda is kellett és a nőé és a pasié is.
2021. jan. 6. 17:53
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Na és miért nem ott élsz, ahova Be vagy jelentkezve?
2021. jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
De kell az alairasa mindenkeppen, tehat engedelyeznie kell. Legalabbis 1 eve meg igy volt.
2021. jan. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Az eleg gaz hogy egy olyan lakasban élsz, ahova nem vagy bejelentve, ergo kamu címen tartozkodtok eletvitelszeruen. Mar ebbol is megutheted a bokad eleg rendesen.
2021. jan. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Abból is ha nincs lakcímem,és nem enged a tulaj ide bejelentkezni,lakcímre meg szukseg volt így egy barati pár engedte h bejelentkezzunk hozzajuk.
2021. jan. 6. 19:07
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
Olyan nincs, hogy nem enged bejelenteni a tulaj. Ha nem engedi, akkor gyakorlatilag feketen laktok ott. Ahogy a baratotok cime is kamu cím, mert se ideiglenesen, se tartosan nem ott laktok. Gyakorlatilag mar ez indok egy onkormanyzati latogatasra, hogy hol is laktok igazan. Ezzel nagyon megutheted a bokad, foleg hogy van egy kiskoru gyereked.
2021. jan. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

“ És aláírnia sem kell a lakcímbejelentő lapot? En úgy tudom igen.Ugyanis ahova most vagyunk bejelentkezve oda is kellett és a nőé és a pasié is”


Szállásadónak kell aláírni, nem a tulajnak. A szállásadó meg esetedben te vagy, mint bérlő.

2021. jan. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

De kell az alairasa mindenkeppen, tehat engedelyeznie kell. Legalabbis 1 eve meg igy volt.” Egy éve sem így volt

2021. jan. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%

8#

Hogy mi? A berlo a szallasado? Akkor engem evek ota atvertek, mikor azt mondtak lakcimbejelenteskor, hogy ha nem az enyem a lakas, kell a tulaj alairasa? Haha.

2021. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!