Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Itt a GYIK-en, mennyire...

Itt a GYIK-en, mennyire riaszt el egy kérdésnél, ha sok, nagyon sok válasz van már alatta, írsz még hozzá, vagy már inkább nem?

Figyelt kérdés
Engem elriaszt, mert egyből eszembe ötlik, ezt már maximálisan kivesézték, mit is adhatnék még hozzá a témához.

máj. 15. 14:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Tulajdonképp, végigolvasol 30-50... választ, mielőtt te is írsz hozzá? Vagy nem érdekel, ha más is leírta azokat, amit te is?
máj. 15. 14:58
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a téma érdekel, akkor elolvasom a válaszokat.

Ha teljesen más véleményem van, mint amiket írtak, akkor írok, akár a 200. válasz is lehet az enyém.

máj. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon változó. Hangulatomtól és a kérdés témájától is függ. Na meg a válaszoktól, hogy merre mentek el. Van mikor hagyom is az olyan kérdéseket, esetleg pár választ elolvasok, és bezárom. Van, hogy a néhány válasz olvasata után írok választ. De olyan is van, hogy végig olvasom a több oldalnyi választ is. Akár hozzá akarok szólni akár nem.
máj. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Semennyire.


Meg ez az "elriaszt" elég furán hangzik. Ha valaki már leírta a jó választ, akkor nem írom le én is ugyanazt. Ennyi.

máj. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
52%
Igen, elriaszt, akkor már elvész a válaszom. Csak nagyon ritkán válaszolok, ha nem vagyok elsőoldalas.
máj. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!