Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem idegesít az amikor értelme...

Nem idegesít az amikor értelmes kommentre nevetős reakció jön Facebookon?

Figyelt kérdés

Az ideg meg az értetlenség szét tud vetni, amikor látom, hogy értélmes, tartalommal rendelkező kommmetre jon néhány vicces reakció.

Nyilván a sajátom alatt jobban idegesít, de masokénál is sokszor csak pislogok



2021. jan. 8. 23:39
 1/3 anonim válasza:
100%

Dehogy is nem. Szerintem nincs olyan ember akit ne zavarna. Engem még jobban az idegesít mikor jó páran ócsárolva egymást, nevetséges vitákba kezdenek. Főleg a politikai részek alatt.

Dehát mit várunk? Ilyen undorító sokszor az ember... Na meg persze a vélemények sem egyformák.

Bár az értetlenség gyakori probléma de ez már mellékes.

2021. jan. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Engem az jobban irritál, amikor fiúk kiröhögik azokat a fiúkat, akik egy csajozós/ ibff kereső csoportban írnak egy normális posztot, csatolnak képet és csak azért kiröhögik, mert nem divatosan öltözködik, genetika miatt pattanásos és egyéb ilyen dolgok miatt. Persze amit Te írsz, az is idegesít.
2021. jan. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Érdekes példa
2021. jan. 10. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!