Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem lennének értelmesebbek a...

Nem lennének értelmesebbek a fiatalok, ha nem függenének facebook-on, nem néznének értelmetlen műsorokat, nem játszanának értelmetlen játékokat számítógépen?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 16:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
akkor unatkoznának, dolgozni meg ráérnek még majd ha felnőnek
2011. szept. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Sport, könyv, kirándulás, séta, barátok...?
2011. szept. 4. 16:25
 3/21 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. szept. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
ha nem játszanék "értelmetlen" játékokkal, gy szót sem értenék angolul.
2011. szept. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
Igazad van. Ma már nagy részben abból áll a kapcsolattartás a barátokkal,hogy fb-n irogatnak.Teljesen más,mint elmenni,személyesen beszélgetni,sétálni.Én örülök,hogy az én időmbe még nem volt ez. 30 N
2011. szept. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
38%
Semmivel nem rosszabbak a mai fiatalok, mint a régebbiek. Egyszerűen mást csinálnak. Egyébként régen az olvasást ellenezték a szülők, merthogy rontják a szemüket, káros az a sok olvasás, egy csomó időt elszúrnak vele. Ma meg az olvasás a kívánatos. Ki tudja, mi lesz később :)
2011. szept. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom, az én szüleim sosem ellenezték a szemem miatt, de mivel nem áll hosszú idő a hátam mögött, írhatom azt is, hogy a nagyszüleim sosem szóltak rá semmilyen indokkal édesanyámra, édesapámra, ha olvastak. Sőt!

Biztos volt ennek az ellenpéldája is, de ha létezett volna akkor széles körben számítógép, gondolom, annak is írtak volna a számlájára szemromlást, ahogy a ma is teszik (teljesen jogosan).

2011. szept. 4. 16:44
 8/21 A kérdező kommentje:

"ha nem játszanék "értelmetlen" játékokkal, gy szót sem értenék angolul."


Honnan veszed? Én sosem játszottam ilyen játékokkal, mégis megtanultam.

2011. szept. 4. 16:45
 9/21 anonim ***** válasza:
44%
Nem mindenki akar könyvből, iskolai anyag alapján tanulni. Nekem így jobban bejött, hogy játékokból.
2011. szept. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
45%

Akinem nem tetszik ne nézzen oda.


Amúgy régi példa: Mit tudsz tenni az ellen, ha verik a nőket?

Hát azt, hogy te nem vered őket!

2011. szept. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!