Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Itt miért hisznek páran...

Itt miért hisznek páran pasinak ha olyan kérdést írok ki?

Figyelt kérdés
Párszor kiírtam kérdés szex témában és páran egyből elkezték, hogy biztos pasi vagyok aki perverz és nőnek adja ki magát. Pedig tényleg kicsit tájékozatlan voltam főleg betét kérdében és érdeklődtem kinek mi vált be erre, jött egy nem tudom nő vagy férfi mert nem mondta, hogy "nincs olyan nő aki ne ismerne minden márkát"...és még ilyen "érveket" mondott, hogy miért lehetek én pervez pasi és hogy az ő válaszai igenis hasznosak voltak míg lánynak hitt...komolyan ez itt valammi trend, hogy ha egy lány kicsit is kitűnik a többi közül, mert vagy tájékozatlan vagy elkezd ismerkedni közben akkor már egyből perverz pasas lányak kiadva magát? meglepődtem mert nem volt ilyenben részem még. Hiába magyaráztam miért ő csak is az ő érveit mondta és kimagyarázta minden mondatom hogy egy nőnek elvileg tudni kéne a különbséget, egy nő minden betétet ismer, meg ilyenek. Direkt írtam, hogy leszbikus vagyok mielőtt írnának és kicsit elkezdtem ismerkedni egy másik lánnyal aki szeretne leendő barátnőt és éltem vele de ez is szemét szúra...Már egy nő nem tetet ki kérdést ahol kicsit érdeklődne ezek után, hogy ne nézzék pasinak? Szomorú volt ezt látni, ahogy nagyon magyarázta, hogy miért és miért pedig én tényleg tájékozatlan voltam ezekben és nagyon mintha általánosítana mikor mondta "minden csajnak tisztában kéne lennie ezekben"...Mást is ért ilyen kellemetlenség csajok?? JA és hiába kérdeztem tőle, hogy fiú e vagy lány erre direkt nem válaszolt...

2021. febr. 14. 03:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az oldalon hemzsegnek a degradáló, rágalmazó, önbizalom-romboló kommentelők, ez az eset még az enyhébb kategória, hidd el.
2021. febr. 14. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1.Esküszöm nektek, hogy már lefáraszott annyit magyarázott nekem, hogy én miért vagyok pasi és erre közli, hogy ő nem magyaráz hanem csak én és ez is olyan amit a pasik tesznek...már ki is töröltem a kérdést mert nem kopik le az a legrosszabb...enyhébb?

ennél mik vannak még rosszabbak? :D

2021. febr. 14. 03:49
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

#1 - Igen, sajnos ez a szomorú igazság, hogy sokan nem rendeltetésszerűen használják ezt az oldalt. Elvileg segítenünk kéne egymásnak, nem? Meg aztán az értékelési rendszer is megérne egy misét.


Igen, van rosszabb, amikor valaki egy sokkal komolyabb dologban kér itt segítséget, amin akár az élete is múlhat, de senki se áll normálisan hozzá...

2021. febr. 14. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!