Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Igaz, hogy ha angol kaját...

Igaz, hogy ha angol kaját eszem attól angollá válok egy részben?

Figyelt kérdés

Ne hülyézzetek le, mert én is egy rohadt nagy marhaságnak tartom ezt, meg ilyen szerintem nincsen, de valaki egy kérdés alatt írta, hogy ha Angliában élek, és itteni kajákat eszek akkor azok beépülnek a szervezetembe, meg a vérembe és ezektől bizonyos százalékig angollá válok. És nagyon bizonygatta, mintha ténylrg lenne benne igazság, mert az étel beépül a szervezetbe.


Amúgy nem kamu kérdés, nem trollkodni szeretnék, csak olyan jól előadta, mintha ez igaz lenne (de én még nem hallottam ilyenről eddig), van ebben bármi igazság? Vagy ezt mégis hogy kell elképzelni? Akkor a kaják miatt már mondjuk 5%-ban angol vagyok vagy mi? XD



2021. febr. 25. 13:11
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Amúgy 16 vagyok, csak mert azt is írta, hogy a növekvő szervezetembe beépülnek ezek az ételek, és így valamennyi angol vérrel növök fel. (4 éve eszek angol kajákat, azóta vagyok itt).
2021. febr. 25. 13:12
 2/13 anonim válasza:
100%
Szerintem nem ez oltári nagy baromság. Ne higgy ilyeneknek :$
2021. febr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ja, én is ezt gondolom, hogy úgy hülyeség az egész ahogy van. :D De vannak emberek akik annyira jól előtudják adni, hogy nekik van igazuk, hogy én meg, aki sajna könnyen befolyásolható vagyok elhiszek bármit, ha jó az "előadásmód". Mondjuk ezt nem hittem, el, de elkezdtem kételkedni benne, hogy tényleg hülyeség-e. Szerintem az ételektől nem fog senki az adott nemzetbe tartozni, mármint szerintem ez lehetetlen.
2021. febr. 25. 13:19
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Visszakérdezek. Szerinted mi az hogy valaki angol? Mert ha az, hogy angolt kaját eszik, akkor feltétlenül igaza van az illetőnek.
2021. febr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát annak született, angol szülei vannak, ősei, angol vére van, angol az anyenyelve...stb. Ezek teszik angollá. Az étel szerintem semmiben nem befolyásolja. Ennyiből aki mondjuk kiköltözik pár évre Amerikába, és ott készült ételeket eszik, az amerikaiként tér haza és örökre amerikai marad, mert beépült a szervezetébe az amcsi kaja, ami őt amcsivá tette? Ez szerintem jó nagy hülyeség. vagy ha valaki elmegy nyaralni Mexikóba, monduk 2 hónapra, az is mexikói lesz csak az ételek miatt? Ez szerintem lehetetlen.
2021. febr. 25. 13:26
 6/13 anonim ***** válasza:
Hacsak nem angolokat eszel akkor nem :-) Vagy egy szervtranszplantációnál angol a donor! Más nem jut az eszembe...
2021. febr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Mansour ***** válasza:
83%
Még ha így is lenne, szerinted amit megeszel, annak hány százaléka származik az angol anyaföldből?
2021. febr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát itt sok dologra ráírják, hogy angol termék, tehát, hogy itt termesztették. De sok import terméket is eszek, sok dolgot szállítanak Franciaországból, amit ott gyártottak, állítottak elő, így ha ez a dolog igaz lenne, akkor bennem már lenne angol vér, meg francia is, német is, meg magyar is, tehát akkor elég vegyes nemzetiségű lennék már. :D
2021. febr. 25. 13:41
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

:D :D

És mennyi hamburgert kell enni a zöld kártyához, azt nem mondták? :D

2021. febr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis! Még ha le is teszed az állampolgárságot, sem válasz angollá. :D

Hogy juthat valakinek ekkora zöldség eszébe!

2021. febr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!