Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Igaz, hogy ha angol kaját...

Igaz, hogy ha angol kaját eszem attól angollá válok egy részben?

Figyelt kérdés

Ne hülyézzetek le, mert én is egy rohadt nagy marhaságnak tartom ezt, meg ilyen szerintem nincsen, de valaki egy kérdés alatt írta, hogy ha Angliában élek, és itteni kajákat eszek akkor azok beépülnek a szervezetembe, meg a vérembe és ezektől bizonyos százalékig angollá válok. És nagyon bizonygatta, mintha ténylrg lenne benne igazság, mert az étel beépül a szervezetbe.


Amúgy nem kamu kérdés, nem trollkodni szeretnék, csak olyan jól előadta, mintha ez igaz lenne (de én még nem hallottam ilyenről eddig), van ebben bármi igazság? Vagy ezt mégis hogy kell elképzelni? Akkor a kaják miatt már mondjuk 5%-ban angol vagyok vagy mi? XD



2021. febr. 25. 13:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
9, :D Szerinte csak akkor ér valamit, hogy ha Amerikában eszed azt a burgert, és amerikai kezek által készült, mert akkor 100%-ig amerikai az a burger, és csak úgy válhatsz azzá, ha abban az országban eszed, és ottani alapanyagokból van :D
2021. febr. 25. 13:51
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

😂😂😂😂

De jót nevettem. Angol az, akinek angol szülei, ősei, kultúrája, angol származása van. Ha angol állampolgár lennél, akkor is magyar maradnál, nem angol. A véredet és a dns-edet nem lehet kicserélni:D

Ugyanígy ha pl. itt születik Magyarországon pl. egy kínai és megszerzi a magyar állampolgárságot, attól még nem lesz magyar, csak magyar állampolgár. A kettő teljesen más.

2021. febr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez de kemény. És ezek köztünk élnek.
2021. jún. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!