Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mik azok az elvont klippek...

<b>Chuck Norris</b> kérdése:

Mik azok az elvont klippek este a Tv2-n?

Figyelt kérdés
pár napja elég későn feküdtem le, ilyen 3-4 fele, bekapcsoltam a tv-t megnézni megy -e még benne ilyenkor reklám vagy valami érdekesség, de csak ilyen elvont nagyon beteg 5-10 perces mesék, klippek voltak. És megtetszettek. Mik ezek, és fent vannak valahol a neten?
2010. aug. 18. 14:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Nézdd meg a tv2 oldalán,hátha..:)
2010. aug. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Szia!


Ilyesmikre gondoltál?


http://www.youtube.com/watch?v=XqDDMnFgLTA


http://www.youtube.com/watch?v=-w8dKZOeE_I


Közvetlenül műsorzárás előtt szokták őket adni. Animációs rövidfilmek.

Amúgy nekem is nagyon tetszenek.


Remélem, segíthettem valamennyit.

2010. aug. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
évek óta adja ezeket a tv2. szerintem ezek diplomázók vizsgafilmjei általában. tényleg jók, kár, hogy nincs normál időben.
2010. aug. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mint sok más a TV2-n, pl. a Képírók. Bezzeg a Józsi barát, az Árva angyal, az Aktív, a Jóban rosszban, stb. stb., azok mennek rendes időben.
2010. aug. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Animáció rövidfilmek Pannónia Stúdiós és MOMÉs emberektől. Nagyon szeretem ezeket nézni, csak, kár, hogy éjjel vannak.


egy animátorfélefajta

2010. aug. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezeket én is imádom, kiskoromban néztem (akkor hajnalban, mert már 5-kor fenn voltam), és rendesen féltem tőlük:D Amúgy ha tetszenek, nézd meg a Fehér ló fiát, hasonló stílusban készült, zseniális!
2010. aug. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én sem értem, hogy ezeket miért ilyen későn kell adni. A Zs-kategóriás akciófilmek, a bugyuta talkshow-k, a realityk meg a szappanok meg mehetnek főműsoridőben meg délután... pffff...


Hányszor maradtam le azért a Képírókban vetített kultfilmekről csak azért, mert másnap korán kellett kelni (és nem jó a videó)...

2010. aug. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ezektől én is féltem kiskoromban. Néhol nagyon horrorisztikusnak tűnt 10-11 éves szemmel.
2010. aug. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos infókat :) Igen, ezekre az animációs filmekre gondoltam. Én is féltem tőlük gyerek koromba, néha még most is WTF fejjel nézem hogy ez meg mi , de a legtöbb nagyon elgondolkodtató. És manapság a szenny eladhatóbb mint az érték, a jó mesék , a jó filmek is szinte mind egy szálig eltűntek a kereskedelmi médiákból.
2010. aug. 19. 21:20
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezek képzősök, filmművészetisek vizsgamunkái. Korábban kéne adni őket, többen néznék meg. Nekem nagyon tetszenek.
2010. aug. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!