Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A TikTok közösség a vírus...

A TikTok közösség a vírus előtt is ilyen mérgező volt vagy csak az elmúlt egy évben szabadult rá ennyi primitív ember?

Figyelt kérdés

Kb. mindenhol csak az álszent, gyűlölködő, agresszív embereket látok akik valamilyen lelki nyomorukat ezen az applikáción keresztül próbálják meg levezetni. Nem lehet kommentelni már semmit se, mert biztos hogy valami agyh*lott jön és leugat meg mocskolódik olyan dolgokon amiken normális ember meg se akadna. Képesek a legártalmatlanabb helyzetekbe is beleképzelni mindent, hogy lehessen vitázni. Szólásszabadság is csak addig van amíg az Ő véleményüket olvassák. Videókészítésről pedig ne is beszéljünk, ott mindenbe is belekötnek, mindenen hápognak.


Nagyon jó applikáció lenne, rengeteg jó content creator van, de így már szinte már elviselhetetlen.



2021. márc. 10. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A tiktok kezdetektől fogva egy fertő. Még anno musical.ly néven ment, de inkább hagyjuk, hogy milyen volt az átlagos színvonal. De egyébként nem tudom, néha látok 1-2 videót, és konkrétan normális kontent még nem volt közöttük. Szabad kérdeznem hány éves vagy? Nem akarok boomer lenni, meg minden régen jobbvótót játszani, de az fix, hogy a mai fiataloknak ami jó, az a mi szemükben maximum a silány, és a trash jelzőt érdemli ki. Lehet itt a bibi.


ps. a netes kommentelés mindig is toxic volt, és mindenhol.

2021. márc. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, de egyáltalán nem ilyen túlérzékeny, begyöpösödött crybaby, ilyen tipikus ,,boomer" amit te is említettél, de ami ott folyik az tényleg gusztustalan és vállalhatatlan.
2021. márc. 10. 21:12
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell csodálkozni rajta. Maga a kontent hozta oda magával azt a csűrhét. Eleve, pár másodperc, ahol zenei aláfestéssel lehet valamit csinálni. Hmm, hát ebből aztán garantáltan minőségi dolgokat lehet kihozni, stabilan :D Ugyan már, lesüllyedt az emberek inger küszöbe olyan szintre, hogy értelmes emberek már vagy oda se mennek, vagy csak trollkodni. Nem lepődnék meg azon, ha undorító a komment szekció, meg is érdemli az a szenny platform.
2021. márc. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Kinevelődött egy olyan generáció, aminek a műveltsége már a tiktok előtt megvolt. Csak egy platformot kaptak.

Az adataik meg mennek Pekingbe.


De a Fészt, meg a többi ilyen szarságot sem kell félteni. Azok is fertők egytől egyik, meg mindent tud róla(d).

2021. márc. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

"Az adataik meg mennek Pekingbe"

Hát igen, ne legyenek illúziók, a TikTok egy kínai média platform, és valószínűleg nem véletlenül olyan, amilyen. Ami hatása van (főleg a fiatalokra), az azért van, mert ez Kína érdekeit szolgálja.

2021. márc. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5


Előző vagyok. Hagyjuk már a "böcsület farm" dumát.

Amerika a fészbukkal ugyanazt te

2021. márc. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Teszik*
2021. márc. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért kíváncsi lennék, hogy milyen adatokat féltel tiktokon. Lakhelyed? Életkorod? Mit? Neved? Mit fognak vele kezdeni a kínaiak? Az egyetlen dolog, amire használják az ilyen bigdatát az elemzés, és társadalomra szabott termékek, reklámok készítése. Ha téged zavar, hogy hozzád igazított dolgok keletkeznek a világban, és nem olyan reklámokkal tömnek meg pl., ami téged soha nem is érdekelt, és le sem szarod, akkor ne járj internetre, használj VPN-t, és kerüld a közösségi oldalakat.
2021. márc. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8


Ne ámítsd se magad, se másokat vagy engem, hogy csak bigdata adatokhoz meg statisztikákról lenne szó.

Sznowdenről is azért nyilatkoztak amcsi szervek, olyanokat, hogy helyrehozhatatlan károkat okozott "helyrehozhatatlan károkat okozott" meg meg akarták hurcolni?


Itt igenis az emberek megfigyeléséről van szó. És én ezt is megérteném egy bizonyos pontig, mert valóvan a neten sok fura dolog van, meg szervezkednek "rosszemberek". De nincsen megfelelő kontroll.


Meg ne mondja senki, aki pl Alex-át használ, vagy egyéb hangalapú vezérlésű gugli cuccot, és célzott reklámokra, vagy nem célzott reklámokra megy csak a dolog, hogy akkor egy "jajj de szeretnék egy KAROSSZÉKET", hogy csak azt a kulcsszót figyeli valami.


Álmodj neoliberális királylány.


Amúgy nincs közösségim.

2021. márc. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, a kínai kormány alig várja, hogy megfigyelje pl. a fogazatodat. Kíváncsiak arra is, hogy miképp ejted azt ki, hogy "paranoiás vagyok"


Kérdeztem, hogy mitől félsz, nem adsz választ. Engem nem érdekel, hogy te minek nevezel engem, ez egy érvelési hiba. Majd, ha megtanulsz rendesen vitatkozni, akkor tárgyalunk, addig viszont marad az, hogy le sem szarlak.

2021. márc. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!