Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen város Győr? Például,...

Milyen város Győr? Például, vannak-e olyan részek, ahol fiatal nőnek egyedül nem tanácsos bóklásznia?

Figyelt kérdés

A kérdésen belül,


-van-e művészellátó

-milyen különleges boltok vannak

-milyenek a városrészek stb


2010. aug. 18. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én eddig csak 1x voltam, akkor se sok részen de nekem nagyon tetszett :) ha szereted a sportokat(kézilabda, foci, futsal, stb.) akkor mindenképpen ajánlott..

2010. aug. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Győr közelében lakok,elég sok mindent tudok a városról.Művészellátóról nem tudok,de lehet,hogy van.Különleges bolt?Hát nem nevezném különlegesnek,de bolt az is csak a Rárói kenyérbolt,meg a Lipóti kenyérbolt(mindkettőbe nagyon finom "péksüteményeket!?" árulnak).

Különleges városrésznek neveznék Adyvárost,Marcalvárost.

Senkinek nem tanácsos egyedül és gyalog bóklásznia a Kossuth utcában(kisebbségek lakják),jobb azt a területet elkerülni.

Amit érdemes megnézni az a Széchenyi-tér,Baross út,Dunakapú-tér.A Dunakapu-téren van két fagyizó,az Adria Gelato-ban nagyon finom fagyit és hókristályt adnak,egész baráti áron.

Révfalu(Ergányi lakótelep,Bácsa) nagyon szép környezetben van,arra van az egyetem is,és az a suli is,ahova én fogok járni(Szent-Györgyi Albert Ált.Isk.,Középiskola és Koll.)

Van angol használtruha bolt is(asszem kilós),ahova érdemes benézni,mert minőségi az árú.

És ha már Győrben vagy,akkor az Eötvös parkot is nézdd meg!:)

2010. aug. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
a Kossuth utcába ne bóklássz sőt még nappal is iylesztő pedig nemvoltam egyedül sok a cigány arrafele. Ezt leszámitva nagyon szép város van múzeuma Baross utcát ajánlom figyelmedbe egyik kedvencem és a Radó sziget. Milyen művész ellátókra gondoltál? nagyon sokminden van ott :D
2010. aug. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Művészellátó, ahol aquarellpapírt, tust vagy ecsetfilcet tudok venni. Különleges bolt alatt olyat értek, mint pl mézbolt, szappanbolt.
2010. aug. 18. 22:44
 5/5 anonim ***** válasza:
A Kossuth utcát kerüld el,nagyon veszélyes hely,főleg egy lánynak,de mindenkinek.Az egy "latin"negyed....
2010. aug. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!