Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedül álló fiatal anyukák,...

Egyedül álló fiatal anyukák, ti hogy birjátok minden segítség nélkül?

Figyelt kérdés
gondolok itt arra hogy mindent egyedül csinálni és foglalkozni is a picikével--
2011. ápr. 11. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem élek egyedül, de párom reggeltöl estig nincs itthon, egyébként meg amugy sincs senkim, aki besegitene, vagy 1 orát vigyázna a picifiamra. Igy is nagyon nehéz, ebböl kifolyolag gondolom neked se könnyü, de sok kitartást neked is!!! nekem van férjem aki bevásárol egy héten egyszer, de ez volt a minden, pluszba, fözhetek moshatok takarithatok és pakolhatok uána is, igy két gyerekem is van :§ Nagyon nem könnyü! Kitartást!
2011. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan nehéz ám, mint amilyen nehéznek hangzik. Legalább is az én esetem azért más, mert nekem így csak magamra meg a babámra kell figyelnem, nem kell még a bolond apja után is almozni. nekem szerencsém van, mert anyukám 5 percre lakik tőlem, bármikor átmehetek. viszont nehéz egyedül, ha le is kell foglalni a babát, meg a házimunka is itt van, és az egy éves gyerekem nagyon rámolós, nagyon nagy rosszaság a lelkem. Van, hogy nagyon hisztizik, mert nem veszem ölbe mosogatás közben, de meg kell csinálni nincsen mese. Viszont inkább akkor csinálom ezeket, ha már alszik este. (napközben kizárólag séta közben alszik kocsiban) szóval szerintem nem is nehéz annyira mint mondják sokan
2011. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
annyira szeretnem ha cserelhetnek veletek! nalam mar kinos hogy fogyatekosnak neznek es mindenben segitenenek a nagyszulok, ugy szeretnek mar magam lenni es magam torodni, fozni, takaritani a csaladomra!
2011. ápr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
utolso ird meg a cimed cserélünk! ;D
2011. ápr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén néha olyan jó lenne, ha vasárnapi apuka lenne nálunk.

Sajna amennyit "dolgozik" lassan belefér abba a kategóriába.

Csak közben egész héten ő adja a legtöbb dolgomat, és két kicsi gyerek mellett:(

Amúgy egyedül kell mindent csinálnom.(heti egy bevásárlást apóssal intéz, slussz)

2011. ápr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20:56 véleményét osztom,néha tényleg úgy érzem,hogy jobb volna csak kettesben!Kitakarítom a lakást Apa bejön koszos cipővel,meg hullik róla a kosz stb!Szanaszét dobálja a cuccait pakolhatok utánna,ha egyedül lennék nemnagyon főznék magamra így meg szinte minden nap fött kaja van az asztalon!De azért már alakul Apa is igaz sok vita árán de jó úton halad!
2011. ápr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül nevelem, és nekem senki segítség nincs a közelben, de egyetértek azzal, hogy a fizikai része könyebb egyedül, mintha lenne egy olyan férfi aki semmit nem csinál, csak még a nő moshat rá, takaríthat utána, főzhet rá. Pl a kicsinek főzök majdnem minden nap, de neki még gyors és egyszerű, magamnak meg hozatom az ebédet. Ha lenne egy férj akinek minden nap főznöm kellene, hát az pl. sokkal nehezebb lenne. Ennek ellenére összességében nem gondolom, hogy ez így jobb, a család az apa, anya gyerek(ek).
2011. ápr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem, akiknél apa is van, miért nem vonjátok bele őket jobban a gyermeknevelésbe? Nálunk alap, hogy apa is sokat foglalkozik a babával, játszanak, ő altatja, pelenkázza, ha fáradt vagyok, vagy megkérem rá. Nálam is trehány, szétszórt az apuka, de ráparancsolok, hogy ne így tegyen, vagy pakoljon el maga után. Sokszor főz magára, vagy reggelit csinál magának, vagy magától elindítja a mosást, és mosogat, sosem csicskáztat engem. A ti férjetek miért nem vesz le egy kis terhet a vállatokról? Megnevelni nem tudjátok, ha már alapjáraton nem ilyen?
2011. ápr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

utolsó.és mindenki.köszönöm a válaszokat na nem nyugodtam meg :( :)

sajnos nálunk az apuka dolgozik és nem nagyon találkozunk mert mikor itthon van alszik.mikor kel eszik és megy melozni.mondom én neki hogy legyen már szives tolja már odébb a széttdobált dolgokat.na hát nem ér célba.melegitsek kaját.és ettöl kapok frászt-kidobta a gyerek a játékot-mindezt miközben mondjuk vasalok és melegszik a gyerek kajája és az övé és közbe modnjuk lefőtt a kávé.tehát ennyire kiboríto.mikor meg mondom hogy fáradt vagyok csináld magad.akkor meg mi a bajod?mit kell megsértődni?na meg az egy kereső kevés mennyél keressél munkát mert nem gyözöm egyedül..10 honapos a fiunk..

de látom akkor nem egyedi az estem.nem vigasztal és felháborít hogy a mai-25-40es korosztály ffi oldala nem tudja rendben tartani saját környezetét.apukám 55 éves és mindig magának cisnálta a rggelit és fözött kávét és megtalálta a szennyestartót-hellyel közzel de meg volt.

á--nem értem

2011. ápr. 12. 00:02
 10/10 anonim ***** válasza:

Húú,annyira átérzem amit irtatok!!

Mi a fiam apjával emikor együtt voltunk, komolyan mondom ,tényleg több dolgom volt.Fizikailag,és lelkileg is. Utána is pakolni, mosni, vasalni állandóan,kajával várni, stb...Ő meg semmit nem csinált, ha épp szabadnapos volt, csak gépezett...:O:(

Igy, mi külön is váltunk, és komolyan mondom, "rengeteg" plussz időm lett. Sokkal jobb kettesben, bár én is az egész család híve vagyok, de NORMÁLIS apával... Bár a fiam apjával kimondott jó kapcsolatunk marad, nem költöznék vele össze megint semmi pénzért.

2011. ápr. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!