Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mindjárt itt a szeptember, és...

Mindjárt itt a szeptember, és gimi elsős leszek:O Izgulok, hogy mi lesz ott az első hetekben. Mennyire húzós? Mire számítsak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 21:56
 1/7 anonim válasza:

Nyugi, nem lesz semmi extra, legfeljebb második héten írhattok csak :D

18F

2010. aug. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
NE parázz, add magad, próbálj beszélni egy kicsit mindenkivel. 1-2 hónap és kialakul a társaságod és ne flegmázz senkivel legyél kedves.
2010. aug. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is féltem mikor mentem folyton arra gondoltam hogy inkább még egy év az általánosban csak ne legyen ez a stress de hamar megszerettem és a gimnázium sokkal jobb az általánoshoz képest a társaság szempontjából ha úgy választottál.
2010. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én is most így vagyok,hogy inkább még egy év az általánosban.De nem az a típus vagyok,aki mindenkihez odamenne jópofizni és beszélgetni...Inkább csöndben ülök a padban azt kész(:
2010. aug. 18. 22:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Én szakközépbe megyek most szeptembertől(ÚRISTEN MÁR NINCS IS KÉT HÉT HÁTRA!!)

És nagyon várom.Elterveztem,hogy hogyan fogok bemutatkozni,hogy milyen ruhába megyek(csőgatya,kondi,kék póló,meg ami nem publikus,de rajtam kell,hogy legyen).

Na meg persze még egy csomó mindent elterveztem..:)



Várom..bárcsak telne el ez az alig két hét..:D gyooorsan!


Amúgy meg..sok szerencsét!

2010. aug. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ááá jó neked:D

én azt se tudom,hogy hol áll a fejem.semmit se terveztem el még ennyire.nem olvastam semmi kötelezőt.nem tudok az oszt.társakról semmit ,mert nem voltam ott a beiratkozásnál^^

már többször is az történt velem,hogy amikor hirtelen bemutatkozott valaki,lefagytamXD

és fél perc kellett,hogy kinyögjem a nevem..


de azért köszi:)

2010. aug. 18. 22:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne tervezz előre, csak add magad. Élvezd ki a 4-5 évet mert azok a legszebb évek! Nekem már sajnos vége :( Amúgy amit előttem leírtak 1-2 hónap után kialakul a társaság ahova tartozol. Jó lesz nagyon, nyugi.
2010. aug. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!