Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2005. június 1. és szeptember...

2005. június 1. és szeptember 1. között született gyerkőcöd kezdi az első osztályt?

Figyelt kérdés
Mikor született pontosan?
2011. aug. 24. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Tesóm kiislánya 2005. július 1-én született és most kezdi az iskolát. Voltak vele nevelési tanácsadóban is és ott is javasolták, hogy kezdje meg az iskolát annak ellenére, hogy évvesztes.
2011. aug. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam 2005. augusztus 1-jén született, nem engedem iskolába, mert szerintem egy 6 éves gyereknek megterhelő még az iskola. Ilyenkor fél év is nagyon sokat számít. Pedagógus vagyok, láttam olyan eseteket, amikor nagyon jó lett volna még a gyereknek az oviban maradni egy évet, de anyuka ragaszkodott hozzá, hogy jöjjön iskolába. Utána nagyon megbánta, de onnan már nincs visszaút az oviba!!!
2011. aug. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Az én lányom 2005.06.06-án töltötte a 6 évet. Jövőre (2012) kezdi az első osztályt. Szerintem nem évvesztes hanem "évnyertes"!!! :o)
2011. okt. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Biztos, hogy nem írtál el valamit? 2005-ben született és nem akkor töltötte a 6-ot ugye. :)
2011. okt. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!