Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szoktál kávét inni reggelente?...

Szoktál kávét inni reggelente? Mit szólnál hozzá ha elvennék tőled? Milyen tüneteket "produkálnál"?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat(kis kutatás)
2010. aug. 19. 06:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Általában egy szép adag kávéval indul a reggelem, de ha kimarad, akkor sincs semmi bajom tőle, talán kicsit morcosabb vagyok. Viszont ameddig dohányoztam, akkor kellett a reggeli cigi mellé a kávé is, hogy elinduljon a napom, különben minden bajom volt.
2010. aug. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Reggelente egy nem túl erös kávét iszok sok-sok tejjel évek óta. Ha nem lehetne, akkor kénytelen lennék kakaót inni, egyéb bajom nem lenne.
2010. aug. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig ittam kv-t.regg.az volt az első a melóhelyen.Ha valami miatt nem tudtam meginni, elkezdett féjni a fejem.

Aztán egyszer nagyon beteg lettem, iszonyatosan fájt a gyomrom.Alig ettem, és a kv is kimaradt.Sokáig nem hiányzott.Aztán egyszer megkóstoltam a jeges kv-t.(azt ittam évekig)onnanstól azt ittam reggelente.Aztán kaptam

valakitől egy csokis lafesta 3&1-bent.Akor meg azt ittam.Most már riciré 3&1-bent iszok.Lehet, hogy már csak egy lépés a "rendes"kv, nem tudom, valaha iszok e még olyat.Egyáltalán nem hiányzik.

2010. aug. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
* ricoré (bocs)
2010. aug. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Epp most kavezok, de amugy nem minden reggel iszom, szoval nincs kulonosebb bajom ha kimarad sem.
2010. aug. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha elvennék, fognék egy bögrét, és főznék teát. Inkább teás vagyok. Sokkal jobban haragudnék, ha főzött kávé helyett instant kávét kapnék. Vagy ha az összes teát látványosan a szemétbe szórnák.
2010. aug. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem iszom kávét:)
2010. aug. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
volt már, amikor egy hétig nem ittam. én eleve jó tejesen iszom...
2010. aug. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak az íze miatt szeretem. Ha barátommal vagyok reggel, akkor iszom, mert ő kávés, és megkínál, ha itthon, akkor nem. Teljesen jól elvagyok nélküle, de ha van, akkor szívesen iszom, de csakis jó tejesen!
2010. aug. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Beatrix17 ***** válasza:
100%
A reggeli kv m nélkül el sem indulok!1etlen egyszer nem kv ztam ébredés után.Egész nap fájt a fejem!Tehát,nem ajánlom,hogy bárki elvegye tőlem:)
2010. aug. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!