Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gödöllő vagy Vác az élhetőbb...

Gödöllő vagy Vác az élhetőbb város?

Figyelt kérdés

2021. márc. 22. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gödöllőről van tapasztalatom csak, mit ne mondjak, elég unalmas. A város maga egyébként szép, rendezett, de például sok a cigány és egyre több a hajléktalan is. Nincs túl sok kikapcsolódási lehetőség,de legalább könnyű Pestre eljutni.
2021. márc. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Személyes vélemény de nekem Vác jobban tetszik az elhelyezkedése miatt
2021. márc. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vác 😊😊
2021. márc. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vác szép, van Duna, hegy, műemlékek, dóm. Valahol rendezettebb de összességében elég szemetes és ápolatlan, a helyi csoportok tele vannak ezzel.

Cigányok, drogosok, őrültek itt is vannak, ahogy elkerülendő városrész is.

Vannak kellemes városrészek, jó iskolák, munka úgy ahogy akad, Pest felé vannak multik és be is lehet járni.

Kinek mi a szórakozás, van pár hely de pl. mozi nincs, a covid miatt a kiülős helyekből nem tudom, mi marad.


Egyébként szerintem lépj be a helyi csoportokba és nézelődj.

2021. máj. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak földrajzi szempontból (is) nézzük meg VÁC.

Kirándulási sportolási szempontok: Itt a Börzsöny, Mocsári tanösvény, több tó is van Vácon-Vác körül, Duna evezési lehetőségek (kajak, kielboat, kenú, sárkányhajó amit akarsz) Gokard pálya, Jet -ski pálya, Pumpa pálya, Tenisz, uszoda - strand, Több focipálya, több konditerem, bowling pálya. Itt megy át az EUROVELO 6 kerékpárút. Kórház és Rendelőintézet is van. Supermarketek .: ALDI, LIDLI, SPAR, TESCO, CBA.

2021. dec. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!