Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gödöllőiek, mennyire vagytok...

Gödöllőiek, mennyire vagytok elégedettek a postával? Többi lent.

Figyelt kérdés
Költözés előtt állok, Gödöllőre. Régebben Budapesten laktam, akkor kezdtem wish-ről, ebay-ről és aliexpressről is rendelni. Ezek hol megjöttek hol nem, lopkodós volt a postás mint kiderült később. Most egy kis faluban lakom, eddig tényleg minden megjött max egy hónap alatt. Gödöllőn mi a helyzet?

2021. márc. 20. 22:57
 1/3 anonim válasza:
100%
Ezt 100%ban biztosra tudod, hogy maga a postás volt a ludas? Többször olvastam már, hogy a NAV/egyéb vámhatóság hiúsítja meg a kézbesítést sokszor. Van, hogy Hong Kongból elér MO-ra 1 hét alatt a rendelés, utána meg hetekig ül egy raktárban, mire (jobb esetben) valaki elvégzi a túlbonyolított adminisztrációt és végre kézbesítik a terméket. Néha meg egyszerűen csak tesznek az egészre és így sohasem kapod meg amit rendeltél.
2021. márc. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos nem egyszerű kis gyanusítgatás, addig igazából legyintettünk a szomszédokkal, amíg ezek a kínai kis "vackok" nem érkeztek meg, csak aztán elkezdtek eltünedezni olyan belföldi levelek is, amik simán lettek feladva (én ilyet nem vártam sose, ezt szomszédéktól tudom), aztán borult a bili, mikor az egyik szomszéd valamilyen 5000 ft-os segélyt nem kapott meg, viszont papíron az állt, hogy átvette. Annyit tudok, hogy végül megkapta az 5000-et a szomszéd, a postást pedig kirúgták, 13.kerület. Anyukámmal laktam ott, ő azt mondja mióta új postás van nem hallott panaszt senkitől eltűnt küldemények miatt.
2021. márc. 20. 23:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Fosta alkalmazás nem véletlenül született meg.
2021. márc. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!