Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez szabadság? Ma vagyok első...

Ez szabadság? Ma vagyok első nap szabin, de már 9-szer kersetek a mhelyről,?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsold ki a telefonod!
2010. aug. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nálunk is van, ami halaszthatatlan, vagy épp egyikünk nem tudja pontosan, hogy mit és hogy is kell csinálni, ha vki szabadságra megy. Mi megbeszéltük, hogy szabin csak extrémül sürgős esetekben hívjuk egymást ill. ha már mi nem tudunk semmit csinálni, csak az tudja, aki szabin van... De amúgy szerintem is kapcsold ki a telefonod, főleg ha a nyugalmat akarod élvezni, vagy akármi mást. :) Miközben ügyet intézel, vagy rohangálsz végülis jöhetnek azok a hívások, nem?
2010. aug. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem táppénzen hívogatott a főnököm, 2 munkahelyen is, egyiknél kórházban feküdtem infúzión, másiknál izületi gyulladással itthon, alig bírtam emelni a végtagjaimat, érdekes módon táppénz után mindkét helyről elküldtek...
2010. aug. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

miért küldtek el táppénz után?

mlyen indokkal?

2010. aug. 19. 18:34
 5/7 anonim válasza:

18:30 as

azért mert felvetted a telefonT?

2010. aug. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A valódi okot nem tudom, az indokuk meg hazugság. A másik részlegen vannak jó barátaim pár szobával arrébb, még mindig nincs ember arra a munkakörre.
2010. aug. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyit tudok mondani, hogy ez sajnos mindenhol igy van. En kulfoldon elek es detto ugyanez megy itt is...a munkaval jar. A ferjemnek gyakran van olyan, hogy hetvegen ejfelkor is hivjak, szabadsagon pedig mar 3 eve nem volt, nem engedik. Tudom, hogy nem vigasztal, de lathatod, hogy mindenkinek igy van.
2010. aug. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!