Ez mennyire igaz?

Figyelt kérdés
Egy szlovák nacionalista olyanokat írt ma hogy szlovákia sokkal idősebb mint Magyarország. Na most a honfoglalás 895-ben volt ugyebár. Szlovákia meg körülbelül 30 éves, azelőtt csehszlovákia része volt azelőtt Osztrák-Magyar monarchia része volt, azelőtt meg felvidék. Tehát ez szerintem valami nacionalista hülyeség, de azért megkérdezem mert tényleg érdekel, hogy a szlovákok etnikailag mióta vannak itt.

2021. ápr. 3. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok túl biztos, de lehet, hogy a honfoglalás előtt itt élő népekre célzott, de akkor sincs igaza, mert a szlovákok egy szláv nép, ha jól tudom
2021. ápr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyes szlovák történelemkönyvek szerint Csák Máté egy felvilágosult főúr volt, aki az önálló Szlovákiáért küzdött.
2021. ápr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!