Féltek a covidtól?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 6. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem és sajnálom nagyon azokat, akik igen. Remélem senkinek nem lesz baja, akinek meg igen, az meggyógyul! Mindenkinek jobbulást és nagyon boldog életet 🥰
2021. ápr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. ápr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. ápr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

nem, amíg nem tiltották be, vendéglátásban dolgoztam, napi többezer ember megfordult nálunk, a maszkhisztit meg legyünk őszinték, mindenki telibe szrta, mégse voltam beteg többet mint szoktam (frontérzékeny vagyok, eléggé)

ha valóban ilyen borzasztóan fertőző és veszélyes lenne, meghaltunk volna. (amúgy miután egy túlhypeolt influenzáról van szó, az is lehet hogy elkaptam és észre se vettem, ki tudja)

2021. ápr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"napi többezer ember megfordult nálunk, a maszkhisztit meg legyünk őszinték, mindenki telibe szrta, mégse voltam beteg többet mint szoktam"

Aranyszabaly: az olyan dolgokkal, amik csak a szerencsen multak, nem hencegunk.


"ha valóban ilyen borzasztóan fertőző és veszélyes lenne, meghaltunk volna. (amúgy miután egy túlhypeolt influenzáról van szó, az is lehet hogy elkaptam és észre se vettem, ki tudja)"

Orulj neki, hogy nem kaptad el, esetleg kevesbe vagy erzekeny ra, adj halat erte, es ne vedd felvallrol. En legalabbis egyetlen influenzajarvanyt sem eltem meg at eddig 40 ev alatt, amelyikbe 27 kozelebbi vagy tavolabbi ismerosom halt vagy nyomorodott volna bele. Nehanyuk velem egykoru vagy fiatalabb volt mint en. Es meg nincs vege :(

2021. ápr. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én csak tesztelések előtt szoktam parázni nehogy pozitív legyek. Na nem azért mert félek a betegségtől, csak nem akarok 2 hét karantént. Hiába nem kell bemenni melózni mégegyszer nem bírom ki, hogy a semmiért lecsukjanak szobafogságba majdnem 30 évesen.
2021. ápr. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!