Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is fél a COVIDtól így...

Más is fél a COVIDtól így várandósan? :/

Figyelt kérdés

14+3 hkm vagyok es most par napja nagyon ram tort a felelem.

Ez az ido amugy is megvisel sokat fajt a fejem es elkezdtem felni mivan ha elkapjuk.

En itthon vagyok egesz nap mert veszelyeztett vagyok. A kertbe szoktam kiulni es ha muszaj elmegyek a boltba.

A ferjem is odafigyel megis felek most par napja.

Ti hogy vagytok ezzel?

(Kerlek normalisan valaszoljatok kioktatasra semmi szuksegem :/)



2021. márc. 2. 15:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ez lemaradt:


Ti szedtek meg valami vitamint?

Marmint szedem a terhes vitamint, 1000mgos C vitamint, magneziumot.

2021. márc. 2. 16:01
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Én 38 hetes terhesen kaptam el, úgy vittek szülni is karanténból. D és c vitamint szedtem pluszba, valamint a herbal swiss forróitalát ittam, mert azt lehet várandósan is. Ramatyul voltam sokáig de nem lett se nekem, se a babámnak baja.
2021. márc. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Orulok neki hogy mindketten jol vagytok!!

Akkor a terhes vitamin mellett szedhetek plusszba D vitamint is?

2021. márc. 2. 16:17
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is féltem (meg még mindig hisz egy újszülöttel sem jobb elkapni mint terhesen). Nálunk az lett a megoldás, hogy a social distancinget kimaxoltuk. Mindketten otthonról dolgoztunk, én minden mást is otthon csináltam, csak vizsgálatokra mentem el otthonról. Boltba a férjem járt és hazaérve jól lemosakodott mielőtt a közelembe jött volna. Közeli családdal is ritkán találkoztunk, és akkor is maszkot viseltünk, de általában neten tartottuk a kapcsolatot.


A fentiek mellett még a D vitamint javaslom.

2021. márc. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nalunk sajnos nem megoldhato hogy a ferjem itthon maradjon :/ hetente tesztelik.
2021. márc. 2. 16:28
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, én nem félek. Persze, lehet, hogy elkapom, de nem szoktam ezen agyalni. Mindketten itthonról dolgozunk, de néha elmegyek itthonról, szerintem abba előbb betegednék bele, ha csak a 4 fal közt ülnék. A terhesvitamin mellett magnéziumot szedek, d vitamint és vasat (utóbbi kettőt a laboreredményem indokolja). A fejem nekem is fájt az utóbbi időben néha, de kb minden ismerősömnek, hiszen jöttek-mentek a frontok.
2021. márc. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szeptemberben szültem, szóval az első hullám alatt voltam terhes. Nem aggódtam különösebben, pedig a férjem dolgozott és akkor még nem volt tesztelgetés, én itthon toltam a digitális oktatást a fiammal, találkoztunk a nagyszülőkkel, később, mikor kezdett lecsengeni az első hullám, akkor már a barátokkal is, nyáron voltunk nyaralni, jöttem-mentem. 6 hónapos most a kicsi, én most őt jobban féltem, hiszen a fiam iskolás, hazahozhatja bármikor, de azért most sem pánikolok.

A feje szinte mindenkinek fáj most, jönnek-mennek a frontok.

2021. márc. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%

11 hetes vagyok, és van egy másfél éves kislányom.

Nem félek, szűkebb családdal találkozunk 1-2 hetente.

Odafigyelünk persze, de nem zárkózunk be teljesen.


Csak a femibiont szedem.

2021. márc. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a kedves valaszokat!! :))
2021. márc. 2. 21:43
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Én nem félek, pedig édesanyám egészségügyisként mindent megtesz, hogy rettegjek. Viszont szerintem ha lelkileg nem vagyunk rendben, testileg is hamarabb robbanunk le, így igyekszem minél jobban kizárni ezt az egészet, híreket se olvasok COVID témában.


Persze nagyon szerencsés vagyok, mert itthonról dolgozok, kertes házban lakunk, de szoktunk találkozni a családdal, barátokkal is néha, eljárok boltba és sokat sétálok a környéken a kutyánkkal.


23hkm

2021. márc. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!