Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Védettségi igazolványhoz...

Védettségi igazolványhoz kapcsolódó korlátozások, jogok elfogadhatók számodra?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 26. 13:39
1 2
 11/13 Csakegysajt95 ***** válasza:
92%

Nem haljatok már bele egy oltásba. Én is féltem egy összetákolt oltóanyagtól... De semmi bajom nem lett tőle. Egyik családtagunknak sem. Diszkrimináció? Nem. Mert akkor soha nem lenne vége hisz feleannyian sem oltatnák be magukat mint most. Én is amiatt oltattam be magam, ha majd lesz ilyen hogy nem mehetsz ide meg oda védettségi igazolvány nélkül, akkor ne érintsen engem. Tudom, hogy féltek ettől az oltástól. De nem kell. Akkor nem engedték volna forgalomba. A vírusról is hallottam elég csúnya dolgokat. Az se jobb. Akkor inkább az oltás. Munkatársam férje gépre került covid miatt. Volt aki bele is halt. Volt akit több hétre kiütött. Utána még sokáig panaszkodtak a mellékhatásokra.

Nem kötelező beoltatni magad. De akkor ez a következménye. Egy csomó megszorítás van az életünkben. Ez van sajnos. A maszkhasználatnak viszont egyértelműen nem látom értelmét. A távolság tartás rendben van, de ez a maszkos ökörség... egésznap rohadj bele még az utcán is..

2021. máj. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 KicsiZsorzs válasza:
52%

9/10 cheriff


Nincsen több mint 10 milliós tapasztalat! Pont ez a probléma vele. Csak azt tudjuk, hogy ennyien megkapták. De semmiféle dokumentáció nem áll rendelkezésre a tapasztalatokról, sem a mellékhatások formájáról és gyakoriságáról, sem a vakcina hatásosságáról. Mindkettőről csak beszélnek politikusok, orvosok, de tudományosan erlfogadott, hiteles leírás sehol nincs ezekről.

2021. máj. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nem.
2021. máj. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!