Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Emósok, miért nem álltok be...

Emósok, miért nem álltok be cserkésznek?

Figyelt kérdés
Jobb eret vagdosni meg bőgni mint kirándulni a természetben?
2010. aug. 24. 16:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért te akarod megmondani másnak, hogy neki mi a jó?
2010. aug. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Igaza van az elsőnek! Vagdossák csak, hátha egyszer sikerül az ütőeret is! :>
2010. aug. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
Ekkora majmokat mint ti.. kibeszél itt ér vágásról tök h*lyék vagytok. Mit nem bírtok felfogni azon h nincs semmiféle vagdosódás? Amerikában lehet volt de itt biztos h nem. Mentek a marha fejetek után. Érvágás fail.
2010. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%

Kedves kérdező.

Ha ennyire van neked fogalmad arról, hogy mi az az EMO stílus, és még össze is kevered egy betegséggel, akkor húzz a jó édes anyádba.:)

2010. aug. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

első: tanulj meg olvasni, kérdést tettem fel, nem pedig kijelentettem, hogy az állandó bőgés rosszabb a kirándulásnál. Egyébként meg nem a kérdésre válaszoltál.

negyedik: nem keverek én össze semmit semmivel.

2010. aug. 24. 17:31
 6/16 anonim ***** válasza:
Mert a természet tele van kib@szott bogarakkal azért nem! Legalább is én azért nem meek :P De lehet nem rá gondoltál mert én nem szoktam bőgni :P
2010. aug. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A városok pedig búvalbaszott pulikutyának kinéző lány/fiú/egyiksem egyedekkel van tele. Nem érzitek, hogy ez kicsit ciki?
2010. aug. 24. 17:50
 8/16 anonim ***** válasza:
Max. neked ciki =) Az a ciki h állandóan másokat nézegecc és vered magad h te mennyivel faszább gyerek vagy náluk :D De ha akarsz te menny barlangba nyugottan én maradok itt :D
2010. aug. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
pfffff már k_rva unalmas ez az emo téma.
2010. aug. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"tanulj meg olvasni, kérdést tettem fel, nem pedig kijelentettem,"


Persze... Kérdést. Mert azért tettél kérdőjelet, mert nem tudod eldönteni, te fostalicska.

Egyszerűen csak bele akarsz ugatni mások életébe úgy, hogy semmit nem tudsz róluk.



A kérdésre válaszoltam! Kérdésre lehet kérdéssel válaszolni!

2010. aug. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!