Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan alakult ki a nok...

Hogyan alakult ki a nok elnyomasa a tortenelem soran?

Figyelt kérdés
2021. jún. 13. 00:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Alakult ki? Most arra gondolsz mikor az ősemberek idejében még társadalmunk sem volt és szükség volt egy hiearchikus rendszerre a hatékony együttműködés és a faj fenn tartás érdekében ahol a fizikai erő, logikus döntéshozatal és fizikai állóképesség domináltak minden más erénnyel szemben és ezek a képességek történetesen férfiakban nagyobb hatásfokban figyelhetőek meg a kezdetek óta mint a nőkben?


Amennyiben a mai társadalmunkra van kiélezve a kérdés, a helyes megfogalmazás a "Hogyan tért véget a nők elnyomása" volna. Persze még ez sem tökéletes, például az arab és afrikai országokban a mai napig megy a nyílt diszkriminálása a női nemnek.

2021. jún. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"A férfi nem védekezhet szerinted, ha nem akar gyereket?"

Legfeljebb kotonnal, de az első feleségem utálta, tizenhat év alatt egy fél tucatot sem használtunk el, inkább bevállalta a tablettát, meg a spirált, meg mit tudom én, mert erről engem alig tájékoztatott.

2021. jún. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

A nő, ha gyereket akar, könnyen kaphat.

Ha a férfi akar gyereket, az nem lesz meg a nő akarata ellenére. Ha mégis, az már bűnügyi kategória.

2021. jún. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
0%

Mit jelent hogy el voltak nyomva a nok?


Ez vmi feminista talalmany?

2022. nov. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!