Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek etikus, hogy itt...

Szerintetek etikus, hogy itt kérdezgetik, hogy ez meg az az orvos (Dr. Példa Piroska például) jó-e?

Figyelt kérdés

Miért lehet kiírni neveket?Ezt szerintem nem kellene megengedni.......

meg,hogy mikor rendel....ha én megtalálom interneten akkor más is.....


2010. aug. 26. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen. csakis az igazság derül ki, én nagyon kedvelem ezt az internetes fórumokban.
2010. aug. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Réti bubuzér ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj. Itt legalább szabdon elmondhatja a véleményét mindenki.
2010. aug. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ebből nem sok igazság derül ki,a fogorvosom pl. pillanatok alatt kivéste két fogam,észre se vettem plusz még kedves is volt velem,másnak meg nem tetszett,ahogy dolgozik,na akkor melyik ebből az igazság?amit én mondok vagy amit más?

itt nem baj,hogy elvész az anonim jelleg?

2010. aug. 26. 14:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nyilván egy véleményre nem lehet adni. de ha pl. sokan hasonló problémát, vagy épp ellenkezőleg pozitívumot említenek,az már valószínűleg jelent valamit.
2010. aug. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%

van az a beszamolok.hu.

ott éppenséggel örömlányokat lehet véleményezni. látod, az nem ütközik etikai szabályokba...


szerintem simán lehetne orvosvéleményező oldalt nyitni. csak hát lehet, h egyes dokik fosnak, hogy emiatt tönkremegy a praxisuk...

2010. aug. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!