Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tudtok a Teleki térről?...

Mit tudtok a Teleki térről? Merjek oda költözni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Teleki ter, mint VIII. ker. mindig veszelyes volt, es ma sincs ez maskeppen, egyszoval megfontolando.

Az igaz, hogy mar bevannak kamerazva az utcak es azota kevesebb a bunozes, de ugy tudom, hogy ez a kerulet meg ma sem biztonsagos igazabol.

2010. aug. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak ha nagyon bátor vagy. Elég népszerű hely a bulizni indulók között, ugyanis ott mindent könnyen megvehetsz (zöldet, fehéret, gurigát...)
2010. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem gondoltam rosszul. Köszi a válaszokat, közben találtam is lakást egész jó helyen.
2010. aug. 27. 00:23
 4/5 anonim ***** válasza:

fejlődik, de azért ott élni sztem nem egy jó ötlet.

talán majd 10 év múlva.


inkább a körúton belül nézelődj, vagy budán.

2010. aug. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Laktam most utoljára Budán a III. kerületben. De szeretek közel lenni a belvároshoz. Szeretek költözködni, ezért néztem most új lakást, de persze fontosak az anyagiak. De megtaláltam már, úgyhogy nem gond már a dolog.
2010. aug. 27. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!