Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Osztály találkozót szervezünk....

Osztály találkozót szervezünk. (most leszünk kilencedikesek) Ajánlanátok valami programot?

Figyelt kérdés
Nem igazán ismerjük egymást és elég sokan eljönnének(10-15 ember.) Debrecenben lesz amúgy. Nagyon megköszönnék néhány ötletet!
2010. aug. 26. 18:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi úgy szoktuk, hogy sulinál gyülekezünk, körülnézünk benn, tanárok stb. :D Utána beülünk egy pizzára, üdítőre aztán a kemény maggal lenézünk valami szórakozóhelyre. :D
2010. aug. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

De ha jól vettem ki, akkor itt nem egy elballagott osztály találkozik, nem? Hanem akik most mennek 9.-be, egy leendő középsulis osztály, gondolom, felvettétek egymással a kapcsolatot neten, és előtte találkoztok. Ha jól értettem.


Hát, nem tudom, nincs valami olyan hely, ahol lehet pl. biliárdozni, csocsózni...? Lehet, béna ötlet, de jobb nem jut eszembe. Vagy pizzázni?

2010. aug. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
köszi mindkettőtöknek, de sajna a suli nem lesz nyitva szerintem :D, mert ezt nem a gimi szervezi hanem mi. egyébként igen neten tartjuk a kapcsolatot és most fogunk találkozni :) am jó ötletek lennének de szerintem túl sokan leszünk hozzá :(
2010. aug. 26. 19:09
 4/24 anonim ***** válasza:

Itt Debrecenben itt van a Carpe Diem, ott tudtok rendelni teát, kávét. Egy kellemes hely. Azt hiszem, ha nagyobb csoporttal mentek, akkor le is lehet foglalni, de nem tudom pontosan.

Itt a honlapja is: [link]


Vagy menjetek ki a Nagyerdőre, a Békás tóhoz és üljetek le a fűre beszélgetni. Vihettek egy kis nasit is, nagyon kellemes.

2010. aug. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Utolsó: ez a szabadtéri piknik, ez tök jó ötlet, eszembe se jutott! Még jobb is, mint valami (füstös) beülős hely, itt legalább halljátok is egymás hangját, tudtok körbeülni, hogy mindenki lásson mindenkit... Sztem menjetek el piknikezni! :)
2010. aug. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

19:43-as vagyok

köszi! egyébként az én osztályommal voltunk pár ilyenem nagyon jól éreztük magunkat, mi biciklivel mentünk, úgy meg még jobb, mert együtt is tudunk hazamenni. Meg mi vízipipát is vittünk, az csak fokozta a hangulatot:)

2010. aug. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
kösziii ez tényleg jó ötlet:) szerintem oda megyünk :D csak nem tudom még hogy hogyan (séta vagy ilyesmi.xd) mert a fórumban lesz a gyülekező:D köszi mégegyszer:D
2010. aug. 26. 20:44
 8/24 anonim ***** válasza:

19:43-as

nagyon szívesen máskor is


És jó szórakozást nektek!!!

Amúgy melyik suliban lesztek most kilencedikesek? (ha megkérdezhetem)

2010. aug. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

persze :D

Csokonai :)

2010. aug. 26. 21:30
 10/24 anonim ***** válasza:

19:43-as


Az jó suli:D

2010. aug. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!