Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen jó színdarabot ajánlaná...

Milyen jó színdarabot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Ismét elkezdődik a színházszezon. Nemrégiben költöztem Bp-re, s szeretném kihasználni ezt a ragyogó lehetőséget.

Ajánlanátok jó színdarabokat? Lehet zenés, de dráma is.(azt is írjátok oda, hogy melyik színházban)

Köszönöm


2011. szept. 13. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
József és a színes szélesvásznú álomkabát Puskás Petivel és Gáspár Lacival nagyon-nagyon jó volt, ennyit még nem nevettem és a dalok is nagyon tetszettek. Nem fogsz benne csalódni.
2011. szept. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, ha olyan jó, mint amilyennek annak idején láttam (kb. 10 éve, akkor Hüse CSaba játszotta Józsefet).


Várom a továbbiakat!

2011. szept. 13. 21:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt én is láttam, amit írtál kérdező, de sajnos több olyan jó darab Egerben nem lesz, (gondolom hallottál róla mi történt a színházban)

A macskákat nézném meg feltétlenül, meg valami darabot Gálvölgyivel, meg a Spamalotról is jókat írnak.

[link]

[link]

[link]

De keresgélj, szerencsére elég nagy a repertoár.

2011. szept. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem hallottam semmit, mert mostanában nem figyelem az egri színházat. Ugye azért nem zárják be?


Köszi az ötleteket, ment mindenkinek a zöld kéz, de még várok további ötleteket.

2011. szept. 15. 10:56
 5/7 anonim válasza:
Mindenképpen Madách színházat ajánlanám elsősorban, ott én eddig még nem csalódtam. Az itt említett Józsefete én is imádtam. De nagyon jó vicces, romantikus darab a Sors bolondjai, amit szintén jó szívvel ajánlok. Az operaház fantomja is nagyon jó. Ami még szerintem nagyon jó az a Szépség és a szörnyeteg az Operettszínházban.
2011. szept. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egri vagyok. Nem zárják be de Blaskó lett az igazgató politikai okokból, népszínházat csináltak belőle, elment vagy 8ember és a tánckar is.

Bozó Andrea, Görög László, Járó Zsuzsa, Kaszás Gergő, Schruff Milán, Vajda Milán, Ötvös András és Szabó Emília, és mivel már fél éve nem kapott szerepet Csízmadia felesége Nádasy Erika nyugdíjba vonul. csak magyar darabokat adnak, és olyan címekkel, hogy a Fejedelem (Rákócziról szól), meg a Káin és Ábel. De találtunk két darabot, persze abból az egyik stúdiószínpadi ami talán érdekes lehet, majd meglátjuk.

2011. szept. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Életem legjobb színházi élménye volt: A Főfőnök a Radnóti Színházban. Eszméletlen jó, pedig engem viszonylag nehezen lehet megnevettetni. Ajánlom mindenkinek, aki egy jót akar szórakozni.
2013. dec. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!