Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak szerintem nagyon gáz és...

Csak szerintem nagyon gáz és bénák ezek a Tiktok videók?

Figyelt kérdés
Főleg amikor más hangjára csak tátognak, nem is értem mi viccens van benne. Néha ismerőseim küldenek nekem ilyen videókat de nagyon ritka amelyiken tudok nevetni.
2021. júl. 15. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Undorító az egész tiktok.
2021. júl. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

van a tiktoknam egy elképesztően vékony és elrejtett rétege, ami normális és értékes. például amikor tehetséges emberek veszik fel videóra a tehetségüket, és mások tapsolnak nekik. az legalább kultúra egy alacsonyabb szinten és az előadók is értékelve vannak.

de minden más szar, úgy ahogy van. borzasztó, hogy ez most a divat és csak így érvényesülhetnem az emberek.

18l

2021. júl. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezen típusúak engem sem érdekelnek, de biztos van olyan, akinek ez tetszik, máskülönben nem csinálnának ilyen videókat.

Másik nagy kedvencem, amikor a 11 éves kislány arról csinál videót, hogy barátja van, és megcsókolta és ,,randijuk" lesz a suli lépcsőjénél. Az ilyeneket helyből átugrom. Nem értem, hogy ennek mi értelme, meg azért 11 évesen szerintem még bőven ráérne ezzel.

Én úgy vagyok vele, hogy akit ez érdekel, az nézze, kinek árt vele? Különbözőek vagyunk, ezért a véleményünk is eltérő. Én a szabadidőmet nem szoktam és nem is szeretném ilyenekkel tölteni, de másnak attól még nem tilos.

2021. júl. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Prolee válasza:
Tiktokot valaki vagy nagyon szereti vagy nagyon nem, de akár szeretjük akár nem, ez a jövő
2023. dec. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A jövő,oké!

De méé tátognak?

jan. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!