Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én érzem a TikTok videók...

Csak én érzem a TikTok videók 80%-át eszméletlenül kínosnak?

Figyelt kérdés

Amikor ezt mondom mindig azt mondják, hogy túl boomer vagyok és azért nem értem, de sosem követtem ezeket a globális "trendeket" kamaszkoromban sem (inkább bakelitgyűjtő,olvasós,természetjáró,visszahúzódó típus voltam.)

Eltérő személyiségem ellenére teljes mértékben elfogadom, ha valakinek van hobbija, legyen az TikTok videókészítés, de úgy látom ez a platform a gyerekeket leegyszerűsíti és olyan értékrendet kreál, amitől kevésbé alakul ki bennük ambíció bármilyen téren. Egy videó lehet kreatív, de elindul rajta egy csomó trendlavina és ugyanolyan videókat csinálnak, ami teljes mértékben kiöli belőlük a kreativitást.

Van amikor a videó abból áll, hogy a kamerába néz 30 másodpercig közben ezzel a felirattal: "A fürdőszobai csapból finomabb a víz, mint a mosogatónál".

Ha valaki érti ez miért jó teljes rosszindulat nélkül őszintén kérem mondja el, mert nem értem.


21/L



2021. jún. 9. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Régen is voltak ilyenek, csak kevésbé tudtak elterjedni. Mások vagyunk. Van akinek bejön van akinek nem. Nálunk a suliba volt egy tipikusan ilyen osztálytársam fél 8 körül ért be minden nap a suliba, de már 3/4 8-kor kb. az egész iskola tudta, hogy miért azt a cipőjét vette fel (a kb. 100 párból ami lehetett neki), mit reggelizett, mennyi ideig mosott fogat, melyik buszsofőr volt szolgálatba, a kárrogó vénasszony a reggeli buszon éppen miről károgott stb. De ezek elvoltak szigetelve 1-1 ilyennel találkoztunk kb. nap mint nap. Most a Tiktokon pár kattintással meg lehet őket találni egy csokorban:)
2021. jún. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Piiickkk meeeeeee
2021. jún. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Nem csak te.

Én mindig szerettem az idiótaságokat, de valamiért mostanában már számmora egyáltalán nem viccesek a trendi idiótaságok. Sőt inkább azt érzem, hogy képtelenség, hogy ez tetszen az embereknek és még is.

Gyorsan változik mniden, én meg már 25 évesen 50 nek érzem magam, ha a közösségi médiáról van szó. Ez van.

2021. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem 95%-a baromság pedig én pont ez a korosztály vagyok. Nincs tiktokom (osztálytársaim mutogatják mindig), soha nem is lesz, és boldog vagyok nélküle. 17L
2021. jún. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Ahh nyugi . Szerintem is borzasztó kínos a tiktok . Pár barátom szereti , de nekem valahogy nem igazán jön be :D. Szóval vagyunk egy páran .


23/F

2021. jún. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%

Nem leszek népszerű a véleményemmel, de én az elmúlt pár hónapban szerettem meg az insta/tik tok párost.

Korábban nem használtam, és néztem egyiket se.


Nyilván nem veszem komolyan az ilyen videókat, és szerintem is van olyan amit nem kéne, vagy kínos...de a bő 80% szerintem vicces.


Illetve egy csomó jó zenét találtam onnan :D


Korábban én is olyan voltam mint az itteni kommentelők, "korai boomer".


26/F

2021. jún. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12%

Amúgy a tiktokon nem csak vicces, cringy,szanalmas videók vannak. Nektek ezt hozza az algoritmus, mert erre vagytok vevők.

Ez csak titeket ir le

2021. jún. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%

7

(6-os hozzászóló vagyok)


Igen, vannak "ismeretterjesztőnek álcázott" 30 másodpercbe összecsapott cuccok, sokkal nem különbözik a többitől, meg vannak "ijesztőnek" szánt videók amiket max a tizenévesek találnak viccesnek.


Én szeretem a tiktokot, de az elég szánalmas amikor valaki a fentebb jellemzett videókkal próbálja meg verni az asztalt hogy "jajj a tiktokon nem csak buta tartalmak vannak".

2021. jún. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ultra gázak, olyanok akarnak vicces videókat készíteni akiknek abszolút semmi humorérzékük.

17L

2021. júl. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!