Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vélemények? Ez etikus?

Vélemények? Ez etikus?

Figyelt kérdés

Szóval.Van egy nagyon jó barátnőm.Suli végén megismertünk egy srácot.Jóba lettünk msn-en,összehoztunk egy talit 3man.Jól elvoltunk,ezért máskor is összejártunk.Kb a 3madik ilyen talin észrevettem hogy a barátnőm és a srác különösen vonzódtak egynáshoz.Esze msn-en rákérdeztem,a srác bevallotta, a barátnőm meg kibújt a kérdés alól.Heekig szenvedtem,folyton azért güriztem hogy végre összejöjjönek.Nemsoká a barátnőm is bevallotta h neki is tetszik a srác,és végre nagynehezen összehoztam őket.Innentől kezdve én el voltam felejtve gyakorlatilag,csak msn-en kellettem,de ott nagyon mivel rengeteg probléma volt a srác részéről (bár eddig is folyton a nyarvogását hallgattam) lévén a barátnőm nagyon visszafogott,a srác meg rámenős és minden veszekedést,minden apróságot én oldottam meg.Akaratlanul is olyan fontos szereplője lettem a kapcsolatuknak,mint ők maguk.Próbáltam kissé kimászni ebből a kapcsolatból,mikor az egyik másik barátnőm felvette msn-re a srácot.Egy nap alatt teljesen elhidegült tőlem a srác,alig írt valamit,a frissen megismert csajszival meg be nem állt a szája.Én szóvá tettem ezt neki,akkor nagyn összevesztünk.Több mint 2 hétig nem beszéltünk,és mikor a barátnőm,akivel a srác járt,ki akart békíteni,ők isveszekedtek,de nem volt aki megoldja,mivel velem nem beszélt a srác,az a másik csaj aki szó szerint a helyembe lépett a srác életében meg ezen a részen csődöt mondodd,mivel őt nem érdekli senki lelki problémája.Nemrég kibékültem a sráccal (aminek nagyon örültem,mivel nekem hiányzott) de nem volt a régi,alig beszéltünk és a barátnőmmel már nem voltak valami jó kapcsolatban.Egyik nap a srác dobta a barátnőmet.Két nap múlva kiderült hogy már másik csajjal kavar.Ha volt köze ennek a csajnak a szakításhoz,ha nem ez egy nagyon nagy bunkóság.Nem csak én látom úgy hogy a srának a barátnőm csak arra kellet h legyen barátnője?Merthogy nem nagyon bánta a szakítást.És ez milyen h máris mással kavar?


Esetleges helyesírási hibákért elnézést!!


2010. aug. 27. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én az összes ex haveromat hasonló módon vesztettem el.


Nem etikus. De a "szerelem" miatt sokan hagyják ott régi barátaikat barátnőiket. Meg sem köszönve nekik amit az értük tett.


El fogod majd felejteni őket idővel. Vagy nem mint én néhány ex barátot.


Tisztelettel: A Balfék aki hasonlókat tapasztalt már.

2010. aug. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Tizenévesen agyonbonyolítjátok az életeteket, annak is a felét az msn-en élitek le, hogy mire jó ez, nemtom... Etika... tanuljátok meg előbb, hogy mit jelent!
2010. aug. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
78%
Nem vagy Te Terèz Anyu!!! Oldja meg mindenki a problèmàjàt. A barátnöd az elsö szemèly, ne vegyèl mèg sràcot, ùjabb csaj ismeröst a nyakadba. Van elèg dolgod magaddal es baràtnöddel, ahogy làtom. MSN nehèz. A kommunkikàciòhoz làtni is kell a màsikat, szemrebbenèsek, gesztusok is jelentösek. MSN-en ezeket a jeleket mind nem làtjàtok ès nem lehet a màsikròl teljes a kèp!!!
2010. aug. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!