Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kinek hiányzik a falu?

Kinek hiányzik a falu?

Figyelt kérdés

2021. júl. 26. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is-is.

Kihalt rész,alig vannak emberek.

A kapcsolatok szorosabbak,tehát át lehet menni lisztért,ha nincs. Kisbolt mindig csak 1-2 van,nagy választék csak városban van.

Sok a pletykás g€ci,teljesen mindegy hogy milyen kultúráltan viselkedsz valamit kitalálnak.

Viszont sok olyan cucc van,amit városban nem biztos hogy megtalálsz!

Összefoglalva? Addig hiányzik,míg meg nincs amiért odamentem. A város sokkal jobb számomra,de ezer oka lehet hogy elmegyek egy faluba.

Sok olyan hely van,ami rejtett és el tudok vonulni a gondolataimmal. Sok szép hely,amit még nem romboltak le hogy iroda épülhessen ott.

És sok más.

De az életet egy városban képzelem el,pontosítva mindig máshol. Városi környezet,de nem akarok ugyanott évekig letelepedni.

2021. júl. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én falun éltem de a munkahely miatt városba kellett költöznöm. Nekem hiányzik,.ott sokkal szabadabban éreztem nagam
2021. júl. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én falun lakom de nekem a város hiányzik
2021. júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit értesz e fogalom alatt. ha egy lepusztult alföldi vagy nyírségi falut, az egy dolog, ha egy nyugateurópait, az más dolog, ha egy skandinávot, ez egy harmadik. Mind más. Életmód, szokások, kulturáltság, lehetőség szempontjából.

Egyébként falu nélkül nincs város se.

2021. júl. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A mai faluban az emberek alig-alig ismerik egymást. A rokonok azok igen. Nagy keritesek mögött, autóval kozlekedve élik az életüket. Egy közepes faluból a gyerekek több, különböző nagyobb faluba vagy városba járnak oviba, iskolába. Sok a magányos idős ember.
2021. júl. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33 éve élek falun, mikor főiskolás voltam akkor laktam megyeszékhelyen összességében 2-3 évet. Nekem azért a város is hiányzik. Ott van nyüzsgés, jönnek-mennek az emberek, mindig történik valami. Én úgy gondolom, hogy mindenki először ismerje meg saját magát, hogy milyen lakhelyre vágyik, aztán annak megfelelően döntsön. Valakinek ez jön be, valakinek az.
2021. aug. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!