Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mikor és ki jön Magyarországra...

Mikor és ki jön Magyarországra koncertezni majd?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne, hogy ha van valaki aki jön-e mostanság koncertezni (ez alatt híresebb előadóra gondolok), már azért is mivel nem találtam semmi ez ügyben. Tényleg ilyen kihalt Magyarosrzág?

2021. júl. 31. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mennek sehova, mert a világ nagy részén tombol a negyedik hullám és rövid időn belül nálunk is berobban.
2021. júl. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt egy koncertnaptár, de ebben csak rock és metál van.

[link]

2021. aug. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, bár engem személy szerint pop vagy elektronikus zene érdekelne, mint például: Nicki Minaj, Ariana Grande, Lady Gaga, The Weekend, Little Mix vagy egyéb híresebb előadó. Nem füzök, hozzá sok reményt, de remélem lesz aki jön.
2021. aug. 7. 14:40
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, The Weeknd lesz:

[link]

2021. aug. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!