Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Püspökladány jó hely? Jó ott...

Püspökladány jó hely? Jó ott élni?

Figyelt kérdés
Oda szeretnénk költözni. Elsősorban a vasútállomás környéke érdekelne. Összességében jó ottlakni?

2021. aug. 7. 17:36
 1/5 anonim válasza:

Hát, oda járok iskolába

Jó helynek számít, de vannak jobb választási lehetőségek is a környéken, ha érdekel még persze, akkor keress fel privátban

2021. okt. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hat jo hely mindenki kedves es segítőkész, de nincsen sok minden ott. Attol fugg hogy hany eves vagy. Lakni igen jo ott, de ahogy emlitettem nem sok minden van ott. Nem olyan mint egy nagy varosban hogy le ugrok kavezni, reggelizni vagy egy plazaba. Ott ilyenek nincsenek. Ettermek sem olyanok mint mashol, altalaban itt rendelni szoktak az emberek hazhoz es csupan 4 hely van ebbol is. Kavezo, plaza, mozi, szorakozohelyek egyaltalan nincsenek. Elelmiszerboltbol is csak 3 ban egy penny egy lidl es egy spar. Peksegbol 2 de csak az egyiket ajanlom. Nemreg nyilt egy pepco. Az a falu csodaja. Csak ott lehet venni ruhakat is mert ezen tul csak kinai bolt van. Szoval gyerekkel nem nagyon ajanlom, fiatalon sem. De azon kivul tudni kell hogy en imadom es mindenki segitokesz aranyos es kedves, ha ezek amiket leirtam nem zavarnak akkor nagyon ajanlom!
2022. aug. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egyébként menő hely, hova költöztél végül?
2022. aug. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Végül Hajdúszoboszlóra.

Jobban is döntöttem így, mert elég sokat utazok IC-vel, állítólag decembertől már Püspökladányban nem áll meg, illetve több lehetőség van és Debrecen is közelebb van, hétvégén néha el szoktunk menni plázázni.

2022. nov. 15. 17:45
 5/5 anonim válasza:
Hajdúszoboszlóval sokkal jobban jártál. #1 és #3 voltam.
2022. nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!