Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Eltudok menni a hétvégi...

Eltudok menni a hétvégi összejövetelre? Elmenni a hétvégi összejövetelre, a püspökladányi jehova tanui hoz elmehetek hogy nem vagyok tanú de viszont az egyház és a tanításai meggyőzőek

Figyelt kérdés
A jehova tanúi királyság termébe mennék

2017. febr. 12. 12:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

Szia!


Kedves kérdező!

Én azt tudom ajánlani,hogy NE tedd!

Előbb szerezz némi ismeretet a Szervezetről és a tantételeikről, és hasonlítsd össze a kereszténység hitvallásával, és ha még akkor is úgy döntesz,hogy azt az útat akarod követni akkor te oda tartozól, és bátran mehetsz.

De hangsúlyozom,hogy előbb nagyon de nagyon jól gondold meg mielőtt megtennéd azt a lépést!


Údv

2017. febr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
17%
igen, határozottan mondhatom, hogy elmehetsz.
2017. febr. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Kérdező!


Én is azt javaslom határozottan hogy menj el! Vegyél részt az összejövetelen.

Amikor odaérsz akkor majd sokan oda mennek hozzád üdvözölnek és kezet fognak majd veled. Ez néhány alkalomkor majd így lesz aztán szépen elveszti a varázsát az új ember és már nem fognak hozzád oda menni csak néhányan.

Az a tanításaik meggyőzőek azt értem. De miben meggyőző az egyház? Részleteznéd?

2017. febr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Elmentem csodás volt
2017. febr. 12. 21:21
 5/20 anonim ***** válasza:
82%

Vidiripi


Az elején mindig az! Tapasztalatból írtam amit írtam. Én is jártam hosszú ideig a Királyság terembe, kongresszusokra, társas összejövetelre. Járjál csak továbbra is az a javaslatom, de közben figyeld az embereket. Tájékozódj, olvass utána a dolgoknak és ami a legfontosabb kérdezz rá mindenre akkor is ha apróságról van szó. S ne hagyd hogy lerázzanak azzal hogy valami naiv választ adnak. De ha még is akkor olvass utána te magad legyen saját meggyőződésed.

S én örülnék neki ha megosztanád a tapasztalataidat itt ennél a kérdésnél. Kíváncsi vagyok megteszed e!

2017. febr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Ez engem is érdekel. Mi volt benne a csodás? Egyáltalán hogyan kell ezt az egészet elképzelni? (Nagyon kérem, a Kérdező válaszoljon, az érdekel, hogy aki teljesen új emberként oda beesik, az hogyan éli ezt meg.)
2017. febr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Kérdező! Akkor beszámolsz arról hogy miért érezted csodálatosnak az összejövetelt? Hogy mit tapasztaltál, milyen érzések voltak benned? Tarthatnál egy élménybeszámolót.

2017. febr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 lilla64 ***** válasza:

Egyetértek Vidiripivel,én is csak azt tudom ajánlani,legyél nagyon óvatos.Járjál el az összejövetelekre és figyeljed,mikor fog lehullani a mézes-mázos álarc.

Én is nagyon kiváncsi vagyok az élménybeszámolódra.

Egy volt tanú

2017. febr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Kérdező, ennyi? Többre számítottam. Vagy már el is múlt a csodálatos érzés? Azért ennél még az enyém is tovább tartott!

2017. febr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Jujujj, ilyenkor de bírom, amikor van egy kérdés, hogy elmehet-e, de nem válaszoltok, hanem tereltek, hogy nehogy elmenjen :) Nem az volt a kérdés.
2017. febr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!