Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A nők/feministák miért nem...

A nők/feministák miért nem reklamálnak a LMBTQ ellen, smiért férfiak egy ötlettől vezérelve felveszik a női princípiumot?

Figyelt kérdés
Sőt van genderfluid is, aki egyik nap nőként másikon férfiként, harmadikon aszexuaálisnak azonosítja magát. Ez nem bántő egy értelmiségi nőkek?

2021. aug. 22. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
BDSM? :D
2021. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Véletlen bekerült. fElkínálta
2021. aug. 22. 20:50
 3/12 anonim válasza:
51%
Jelentve ;) hülyeség a kérdés te is tudod
2021. aug. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"...ahogy azt már sok nő kimondta előttem, a »nő« nem jelmez. A »nő« nem egy ötlet egy férfi fejében. Ráadásul a »befogadó« nyelvezet, amely a nőket »menstruáló embereknek« és »szeméremtesttel rendelkező embereknek« nevezi, sok nő számára megalázónak tűnik."


Joanne Kathleen Rowling

harry Potter írója


[link]

2021. aug. 22. 23:37
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Amerikában a leszbikusok már reklamálnak a transzokra mert a férfiak látják ebben a lehetőséget és azt mondják hogy lánynak érzik magukat és leszbikusak és hát jaah. Ha meg nem akarnak szexelni velük akkor feljelentik transzofóbiával
2021. aug. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én ha transz lennék simán lefeküdnék lezbikussal, csak férfival nem
2021. aug. 23. 01:47
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

#5

Ezzel most a leszbikus transznőket (MtF) akartad sértegetni? Vagy valami más szándékkal írtad le ezt?

2021. aug. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A leszbikus transznők nőnek tekintik magukat. Ők örülnek szerintem.
2021. aug. 23. 01:56
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

#8

Úgy értettem, hogy a valós leszbikus transznőket is hazugnak akarja-e nevezni ezzel a válaszával. Mert olyan mintha azt mondaná, hogy a leszbikus transznők csak hazugok akik nem is azok amik.

(De lehet csak félre értettem így hajnalban, és valamennyire fel is háboríthatott ez a félre értelmezés ha az volt. Mivel jómagam is leszbikus transznő vagyok így lehet kicsit magamra vettem a "hazugozását"... Bocsi.)

2021. aug. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

#9


Nem. Én arra utalok hogy vannak akik ezt kihasználják. És velük kéne kezdeni valamit, de az a helyzet hogy nem hogy nem tesz ellenük semmit az lmbtq de még támogatja is.

És valljuk be. Melyikünk rakna meg egy olyan transz nőt aki fiúkhoz vonzódik?

Nyílván nem menne mert lehetetlen nem figyelembe venni a biológiai kinézetét. Én hetero vagyok és ha meglátnám hogy fallosza van egyből elmenne tőle a kedvem. Na a leszbikusoknál ugyan ez van. Ők nem izgulnak farokra. Nekik ez egy erőszak lenne. Mégis még ők vannak feljelentve mert "transzofóbok"

2021. aug. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!