Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol készíthetek Bp-en dokument...

Hol készíthetek Bp-en dokumentum filmet heroinistákkal?

Figyelt kérdés
Ha vki tudna használható infóval szolgálni, hálás lennék.
2010. aug. 30. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolnám, hogy járj körbe a drogambulanciákon, rehabilitációkon. Ha a "természetes környezetükben" próbálnád filmezni őket, nagy eséllyel agresszívan viselkednek, amit szerintem te sem szeretnél.
2010. aug. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen hiteleset és nem utólag eljátszottat csak akkor, ha ismerösöd van, de még úgy is nehezen.


Semelyik "gyakorló" heroinista nem fogja neked hagyni, hogy filmezd öt, ebben biztos lehetsz. Maximum olyan, aki felismerte, hogy beteg, és le akar szokni, vagy olyan, aki már leszokott.


Kezdetnek én is azt tanácsolom, hogy drogambulanciákon próbálkozz, bár itt is kevés sikerre számíts, a legtöbb ember nem akarja, hogy a nyomorát filmezzék, de persze jó pénzért, vagy tanulságként, de hát egy beteg ember nem erre gondol.


Teljesen hiteles akkor lennél, ha közeli kapcsolatba kerülnél heroinistákkal, de arra, hogy anélkül, hogy te is fogyasztó lennél, belekerülj egyilyen társaságba, az esély közel 0.

2010. aug. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én láttam már egy ilyen filmet, azt hiszem pont Budapesten volt talán, a film készítője nem volt egyáltalán heroin vagy más kábtószer-fogyasztó. Nagyon nehezen tudsz lefeljebb ilyet készíteni :S
2010. aug. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

21.55

Pesty László csinált 2 filmet is Bp-en. Én is az 1 napjukat szeretném megörökíteni. Elszántan belevetném magam a társaságukba csak esetleg vhol leginkább törzshelyen tartózkodó fogyasztóhoz mennék oda és beszélnék vele. Persze kaját adnék neki/k v némi pénzt. Ezzel elkerülhetném a konfliktusokat.

De az ambulancia se rossz ötlet. talán ott is tudnék vkivel beszélni.

2010. aug. 30. 22:07
 5/6 anonim válasza:
A Pestynek a filmjeit én is láttam, azért arra vigyázz, hogy a tied ne azoknak az utánzata legyen, hanem a te látásmódodat tükrözze. Amúgy szerintem vannak akik belemennének h leforgassák őket, mert kemény drogosokból úgy hallottam, már eltűnt minden szégyenérzet, ráadásul azt akarják h mások is megtudják milyen szar élet ez, és megmenteni azokat akik megnézik...
2011. dec. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyírő Gyula Kórház Drogambulancia, Jász utca. Egyébként az egyik film egyik riportalanyát ismerem is. Talpra állt, rendes, korrekt ember. És nagyon jókat lehet vele beszélgetni.
2017. júl. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!