Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Olaszországban az állampolgárs...

Olaszországban az állampolgársághoz kell-e valami dokumentum? (az útlevelen és személyi igazolványon kívül)

Figyelt kérdés
Valaki aki már olasz állampolgár, azt mondta nekem, hogy annyi volt, hogy behívták őt az ottani rendőrségre és arról kérdezgették, hogy hogy érzi ott magát és mi a véleménye a mostani kormányról. Tényleg ennyi? De légyszi csak az válaszoljon aki TÉNYLEG tudja!
2010. dec. 21. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:

milyen alapon kérvényeznéd az állampolgárságot?


amúgy születési és házassági anyakönyvi kivonat tuti kell az olasz anyakönyvezéshez

2010. dec. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hogy milyen alapon? Mondjuk olyan alapon, hogy ha hozzámennék egy olasz állampolgárhoz. Ilyen esetben már 6 hónap után kérhetek állampolgárságot ha ott is laknék.

De te milyen alapon válaszolsz? TUDOD a dolgokat tényszerűen vagy csak "gondolod"?

2010. dec. 21. 21:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hülye vagy fiam, egyes, tudod több alapja lehet az állampolgárság megszerzésének, de szarok rá ezek után, hogy fel is világosítsalak róla, pedig mázlid lett volna, mert ez a munkám...
2010. dec. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon jól tudom, hogy több alapja lehet. Miből gondolod, hogy én ezt nem tudom?! Én csak válaszoltam, hogy ÉN milyen alapon kérném! Ennyi!

De ez az ordenáré stílus mi volt? Elárulnád? De tudod mit nem érdekel! Ilyen stílusban nem érdekel semmi.....Szégyellhetnéd magadat, hogy így beszélsz!

2010. dec. 21. 21:17
 5/7 anonim ***** válasza:
szégyelld magad te, segíteni akartam, erre letámadtál...
2010. dec. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2010. dec. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ritka bunkó vagy, drága Kérdező!
2011. jan. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!