Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy nyíljak meg könnyebben...

Hogy nyíljak meg könnyebben az emberek előtt?

Figyelt kérdés
általában régi ismerősök, barátok előtt "nagy szám" van, beszélek, ha kell ha nem. De mikor új emberrel ismerkedem, találkozunk, el megyünk valahová, akkor nagyon gátlásos vagyok, szégyenlős, és pár szó ami el hagyja a számat.
2010. szept. 3. 02:01
 1/2 Salx Narval ***** válasza:
100%
Én nem tartom ezt akkora problémának. Én sem lotyogok idegenek előtt, bár én nem a gátlásosságom miatt vagyok szűkszavú, inkább csak szeretem kiismerni az embereket.Szeretem tudni, kivel is állok szemben, mármint ha meg szeretném ismerni egyáltalán az illetőt.Engem nagyon idegesít a harsány, semmitmondó fecsegés, na meg a rongyrázás.Talán érdemes úgy ismerkedni, hogy egy ismerősöd is ott van, akihez bátrabban beszélhetsz és talán így könnyebben feloldódsz.Ha nem is beszélsz sokat, legalább mosolyogj néha és tanúsíts egy kis érdeklődést azzal, hogy az illető szemébe nézel, mert könnyen úgy vélhetik az emberek, hogy nem szimpatikusak neked, azért hallgatsz.
2010. szept. 3. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Vidd magaddal egy régi ismerősödet, és úgy hátha nagyobb önbizalmad lesz beszélgetni az újjal is, mármint ha ott van melletted a másik aki lelkiekben támogat vagy hogymondjam :)
2010. szept. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!