Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy csinos lány könnyebben...

Egy csinos lány könnyebben érvényesül mint egy csúnya de okosabb?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok? Hogyha mondjuk van egy nagyon csinos lány akinek jo a kisugárzása jól beszél és talpraesett , de mondjuk nem olyan értékes diplomája van mint annak aki csúnyább és ilyen visszahúzódó... egyáltalán nem talpraesett. Melyik tud könnyebben érvényesülni?
2011. jan. 30. 17:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.
2011. jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A csinos jobban tud érvényesülni, még ha nem is olyan okos és talpraesett.

Én nagyobb darab vagyok, nem vagyok túl vonzó és ezért nem kaptam soha munkát, hiába próbálkoztam...

2011. jan. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Ennek semmi köze a külsőhöz, a talpraesett akkor is érvényesül, ha nem egy topmodell. Annyiban számít, hogy a szép lány talán több önbizalommal rendelkezik. Egyébként egy csúnyácska is, ha ad magára, normálisan öltözik, sminkeli magát, akkor ugyanúgy érvényesülhet.
2011. jan. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
A talpraesett fog jobban ervenyesulni. Akar szep, akar csunya.
2011. jan. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Ha szép, ha csúnya, ha nem, akkor is a talpraesett fog érvényesülni jobban.
2011. jan. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Első látásra csak.
2011. jan. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy duci barátnőm, ápolt ad magára meg minden, de sehova nem veszik fel pedig tényleg nem annyira duci, hogy már menni sem tud...Csak van rajta felesleg. És nem kapott még állást eddig. Már nagyon elvan keseredve az egésztől...Amit meg tudok érteni.

Úgyhogy a kérdésre a válasz:igen. Manapság amúgy is a külsőt nézik szinte majdnem mindenhol.

2011. jan. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Мirkó ***** válasza:
Annyi dagadt celeb van... sztem ez nem ettől függ hanem h mennyire talpraesett vagy alkalmazkodóképes!
2011. jan. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy milyen diplomája van a két lánynak.

Pl. a szépnek valami büfészakos kommunikációs, a csúnyának meg orvosi, akkor titkárnőnek a szépet venném fel, orvosnak meg a csunyát. :D

2011. jan. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, h mindkettőnek pl közgáz diplomája van , csak különböző iskolákból...
2011. jan. 30. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!