Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem érzi ultra gáznak a...

Nem érzi ultra gáznak a nyugat , hogy kihasználta Afrikát Indiát az indiánokat stb.?

Figyelt kérdés

A természet és az állatok pusztítását meg sem említem.

Csak egy mentálisan sérült kultúra pusztít el mindent maga körül.


2021. nov. 3. 08:51
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
92%

Miért kéne kollektív bűntudatot érezniük valamiért ami több generációval előttük történt.


Egyébként India az angol megszállás előtt nem is létezett, az egészségügyet, és oktatást Angliának köszönheti.

Durva elnyomás volt ezt nem szabad tagadni, de India profitált nyugatból.

2021. nov. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
1# Anglia azért lett gazdag mert Indiát kirabolta Amerika a gyapottföldek rabszolgáitól lett gazdag szerintem ez gáz. Vér tapad a pénzükhöz
2021. nov. 3. 09:05
 3/35 A kérdező kommentje:
Ezt a pénzt a kolonizáló/rabszolgatartó őseiktől örökölték
2021. nov. 3. 09:05
 4/35 A kérdező kommentje:
Amúgy pedig India volt az egyik legszebb kultúra
2021. nov. 3. 09:07
 5/35 anonim ***** válasza:
91%

Oké és most akkor az állami kasszát ürítsék ki vagy mit vársz?

Ez sok sok generációval ezelőtt történt.

Én nem találnám gáznak ha az ükapám bármi szégyenteljeset is csinált volna, de még a félrekúró nagyapám miatt sem érzek szégyent, mert az nem én vagyok, nem az én bűneim.

2021. nov. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
78%

#4

India egy feldarabolt, primitív elnyomó kultúra volt, mocskosul undorító kasztrendszerrel.

Semmi szép nem volt benne, most legalább a kasztrendszer kezd feloldódni, de még mindíg egy pöcegödör.

2021. nov. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

"Nem érzi ultra gáznak a nyugat"

pontosan kire gondolsz? a kozemberre? nekik se akkor regen, se most nincs semmi beleszolasa. az uralkodokra? akik vegigvittek azok mar nem elnek, akik most elnek nem tudjak visszaforgatni azt ami mar megtortent. a politikusokra? ok akkor meg nem leteztek, utolag tudnanak javitani a helzeten, de nyilvanvaloan nem prioritas

2021. nov. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
6# gondolom ezt egy angolok által diktált könyvből "tudod"
2021. nov. 3. 10:16
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
#8 ez igazabol meg mindig igy van. nem tudom menyire koveted a hireket, de pl pakisztan es india hatara meg mindig rendezetlen, es akor meg ott van kashmir is. a kasztrendszer is el meg. ezek tenyek
2021. nov. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Téged érdekel, hogy miért olcsó a kínai mobiltelefonod?
2021. nov. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!