Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan ember aki egy napig...

Van olyan ember aki egy napig ne menne fel a netre? Nem munkáról beszélek ! Jó lenne összefogni a sok reklám miatt ! Bojkottálni a reklámokat !

Figyelt kérdés
2021. nov. 10. 12:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
És reklánmok nélkül szerinted kinek érné meg honlapokat fenntartani? Még a gyakori is fizetős lenne. Észnél vagy?
2021. nov. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Reklám nélkül minden egyes oldalért fizetned kellene.

Kivéve azért, amit adóban fizetsz, de az olyan is.

Ez így jó lenne neked?

2021. nov. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Unalmassa valna az internet.
2021. nov. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Mansour ***** válasza:
100%
Opera böngészőt használok, nálam egy reklám sem jön be a GYK-n. Egyébként meg volt már nap, amikor nem mentem fel a netre, nem is egy. Mobilnetem sincs.
2021. nov. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Oké, bojkottálnád a reklámokat. De milyen alternatívát ajánlanál a reklámbevételekből kiesett összegek fedezésére?
2021. nov. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Reklámbevételek nem gondom!Én szeretném,hogy mikor felmész 1 oldalra látom a teljes képernyőt az oldalsó reklámok ne zavarjanak!Különben erre van egy törvény a fejlett országokban,igaz utcai de városban nem lehet!Megzavarja az agyat?
2021. nov. 10. 13:38
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Kedves kérdező. Nem tudom milyen böngészőt használsz de már elérhető rengeteg reklámokat blokkoló program ingyenesen.


Én már megszoktam lepődni amikor találkozok valahol 1-1 reklámmal mert már annyira nem vagyok hozzá szokva.


Ne ki kerüld a problémát hanem old meg.

2021. nov. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem kell reklámok nélkül, de ne úgy , hogy felmész a NASA oldalára és a CCC cipők jönnek be ! És nincsenek teljes képernyők, 1/3 reklám, 2/3 oldal amit nézel ! Már nincs teljes képernyő mert eláraszt a szenny!
2021. nov. 10. 13:41
 9/17 anonim ***** válasza:

Akkor nem értelek.

Szeretnél reklámokat de kevesebbet?

Akkor szerez be egy gagyi reklám blokkolót vagy olyat amit személyre tudsz szabni hogy csak azokat blokkolja amiket kijelölsz.

Vagy blokkold le mindet kivéve 1-2 olyan honlapot ahol konkrétan azok a reklámok vannak amik téged érdekelnek.

Bár nem értem miért akarsz reklámokat nézegetni egyáltalán ha annyira zavar a mennyiségük hogy már internetezni sem akarsz.


De amúgy az ötlet nagyon jó. Mára és tudod mit, holnapra is kapcsold ki az internetet.

2021. nov. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Én szeretném,hogy mikor felmész 1 oldalra látom a teljes képernyőt az oldalsó reklámok ne zavarjanak"

Támassz neki egy könyvet a monitornak, hogy eltakarja az oldalsó reklámokat, és akkor azok nem fognak zavarni.

2021. nov. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!