Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyértelmű hogy a feminizmus...

Egyértelmű hogy a feminizmus és a modern női divatirányzatok és ideológiák felelősek a felmelegedés jelentős részérért?

Figyelt kérdés

Nőkre épül az egyik legnagyobb ipar, a szépségipar.

Régen ha megvolt egy nőnek a havibaja, vattát,vagy gézt rakott oda magának, esetleg, néha kicserélte.Manapság ezerféle tampon, betét, amiért rengeteg fát kivágnak és feldolgozzák, egyéb összetevői miatt a vegyi ipar is sok mellékterméket állít elő.

Modern divatos ruhák, amire fejlett feldolgozóipar épül, szintén a vegyi üzemekkel kiegészítve gyártja a hatalmas mennyiséget a nőknek.

Rengeteg divat újság, amiért amazoni esőerdők sok 100 ezer hektárját vágják ki, szintén hogy a nők hétvégente lapozgatni tudják.

Flancos éttermek, amikben nem csak hatalmas energia leadással a konyhában meg kell csinálni a tányérösszepiszkítós kajákat, hanem az alapanyagok beszerzése szintén rengeteg környezeti sokkal jár, mert túltermesztés és túltenyésztés kell bizonyos állatokból és növényekből, amik szintén felerősítik a felmelegedést.

Majd jön a közösségi oldalak szociális kontrollja, hogy utazz láss világot,vásárolj ott is ahova utaztál.Így megint csak szennyezed a környezetet a repülőutakkal, meg az ottani termékek megvásárlásával is.

Ha a nők visszavennének ezeknek a modern dolgoknak a hajszolásával, egyszerűbb lenne a bolygónak is, meg a férfiaknak is, és a lecsökkent igényszint miatt, többen találnának nőt?


2021. nov. 25. 15:25
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
29%
Pontosan.
2021. nov. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

De ki is tudnád fejteni?

Mert kiváncsi vagyok hogy ezek az irányzatok ha eltűnnének, megszűnne a feminizmus, a férfiaknak könnyebb lenne?

Felmelegedés megszűnne?

2021. nov. 25. 15:29
 3/40 anonim válasza:
88%
Köszönjük incelke mára elég is voltál.
2021. nov. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim válasza:
43%

A kérdésed egy farka csóválta kutya.

Szerinted nem a férfiak bűne, hogy kitermeltünk egy ilyen női fogyasztói réteget? Most meg már önálló életet élnek... Ha a nők a hibásak, mi férfiak legalább ugyan annyira felelősek vagyunk érte!


28/F

2021. nov. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
87%
Ennek mi köze van a feminizmushoz?
2021. nov. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim válasza:
80%
A napi incel propaganda adagom be is véve. Most kicsit késett legközelebb pontosabban ha kérhetem!
2021. nov. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
82%
Miért, te egy barlangban lakó vadember vagy, aki levéllel törli a s*ggét, hogy nincs ökolábnyomod?
2021. nov. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
86%

"Nőkre épül az egyik legnagyobb ipar, a szépségipar."


>Nagyszét rájuk, de ez csak azért van, mert a nők külsejével szemben nagyobb az elvárás.


"Manapság ezerféle tampon, betét, amiért rengeteg fát kivágnak és feldolgozzák, egyéb összetevői miatt a vegyi ipar is sok mellékterméket állít elő."


>Szerintem semmi baj nincs azzal, ha a nőknek kényelmesebbé teszik a nehéz napokat.


"Modern divatos ruhák, amire fejlett feldolgozóipar épül, szintén a vegyi üzemekkel kiegészítve gyártja a hatalmas mennyiséget a nőknek."


>A divatban mindkét nem érdekelt. De nem mindenki foglalkozik vele."


"Flancos éttermek"


>Én pl. nem szeretem azokat, gondolom, sok ott a pénzlehúzós pincér.


"Majd jön a közösségi oldalak szociális kontrollja, hogy utazz láss világot,vásárolj ott is ahova utaztál."


>Ez a fogyasztói társadalom, de ennek mi köze a feminizmushoz?


"Ha a nők visszavennének ezeknek a modern dolgoknak a hajszolásával, egyszerűbb lenne a bolygónak is, meg a férfiaknak is, és a lecsökkent igényszint miatt, többen találnának nőt?"


>Azt hiszem, már értem, mire ment ki az érvelésed. Szóval most a felmelegedést hibáztatod, azért, mert az inceleknek nincs nője?


A globális felmelegedéssel kapcsolatban ajánlom figyelmedbe a 9. osztályos fizika tananyagot:


[link]

2021. nov. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Igyekszem kevés ökolábnyomot hagyni.

De sajnos ahogy írtam a szépség és divatipar, ami elsősorban a nőkre épül, iszonyatos módon környezetszennyező.

Ha ezt a férfiak sok nőnek nem finanszíroznák, elhalna sok olyan mozgalom, ami a feminizmushoz köthető.Utána a nők is ideológia támogatás nélkül egyszerűbb életet élhetnének, és könnyebb lenne a férfiak élete is.

2021. nov. 25. 15:36
 10/40 anonim válasza:
80%

A nők azért használják ezt a sok szemetet, mert a többi nő is.

Honnan ered a nők tetszeni akarásának alapja? A párválasztásból.

Mit jelent a párválasztás az állatvilágban? A gének harcát az öröklődésért. Az embernél ez eléggé átalakult, de ez volt a mozgatórugója.

Mi kell az öröklődéshez? Egy férfi partner.

Szóval mi áll emögött az egész mögött? Az, hogy a számára megfelelő férfiak szemében jelentsen valamit az a szerencsétlen nő és ezáltal a többi nő is "felnézzen rá".


Sokkal inkább a férfiak tehetnek erről.

Még mindig ők a fő fogyasztói az erotikus szolgáltatásoknak, amikben ugye kitüntetett szerepe van a nők megjelenésének.


A legtöbb nő nem ad a legtöbb férfi véleményére, de egymás között ott a vetélkedés, ami bizonyos férfiakra vezethető vissza, akik szuperdögös nőnek engednek szabad utat.


Szóval szerintem gondolkodj egy kicsit el ezen...

2021. nov. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!