Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a román lányokról?

Mit gondolsz a román lányokról?

Figyelt kérdés

Volt szerencsénk (két egyetemi barátommal) a nyáron Bukarestben és Konstancában tölteni két-két hetet és azt kell mondjam, külsőleg fantasztikusak a román lányok. Belsőleg úgy érzem van némi probléma, flegmának és kissé zárkózottabbaknak találtuk őket, mint a magyarokat. Több szórakozóhelyet is megjártunk, valamint a tengerparton is beugrottunk egy-két zenében jobb minőségű helyre. A lányok nagyon szeretnek játszani, viszont az úgymond "provokálás" után meglepően csöndesek és visszahúzódó magatartást tanúsitottak, annak ellenére, hogy mediterrán jellegűbb népről van szó, azaz elviekben rámenősebbeknek kéne lenniük.


2011-ben ismét szeretnénk egy román tengerparti nyaralást - kissé felkészültebben. :)


Nektek mi a véleményetek a román hölgyekről?


2010. szept. 7. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Én jártam közel 1,5 évig egy Oradea-i lánnyal, és tök aranyos volt, jól beszélte a magyar nyelvet, magyarországon akkor még nem is járt, ezért bejártuk magyarországot is. Nekem csak szép és jó emlékeim vannak. Barátnőői is rendesek voltak.
2010. szept. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
én is oradeán lakom.:D nagyvárad
2010. szept. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"oradeán lakom"


Te jószagú úristen.


Amúgy nem mindegy, mit gondolunk a román lányokról? Nem egyformák mind, xy gondol valamit egy-két lányról akit ismer, és van még vagy tíz millió, aki teljesen más.

2010. szept. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Mediterrán nép?!!nem azok....sima balkáni nép,sehol sincs ott mediterrán éghajlat...

Nos a lányok....nagyon csinosak,de nem annyira mint a magyarok....sokkal jobban öltöznek mint a magyar lányok.....szerintem nem olyan beképzeltek mint az itteni nők....de abban egyetértek veled hogy csöndesek,de szerintem nem is baj...sőt!

2010. szept. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazad van, inkább balkáni, mint mediterrán. :) Egyébként osztom a véleményetek, a magyar lányok is valóban nagyon szépek és csinosak, ám a román hölgyek úgy vettem észre, szintén nagyon szeretnek adni a külsőségekre. Ploieşti-ben is voltunk, szétnéztünk a belvárosban, hát azt kell mondjam, a "női" színvonal magasan üti például a Váci utcában látottakat...
2010. szept. 9. 12:24
 6/9 anonim válasza:

most meg mi van hogy "te jószagú úristen?"

nem midnegy az hogy hogy írtam?az első válászolóból kiindulva írtam így,azért írtam mellé hogy nagyvárad -.- :D

2010. szept. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

20:02 vagyok!

Kérdező!

Valóban jók a román lányok,de nekem arcra nem igazán tetszenek,szépek de valahogy "darabosabbak" az arcvonásaik mint a magyaroknak,nem olyan lágy vonásaik vannak mint a magyar lányoknak.Alakra is nagyon jók szerintem!A jellemük elég fura,elsőre azért sokszor beképzeltnek tünnek,de ha megimered őket sokszor alapjában véve kedves lányok.

2010. szept. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Iskolánkban volt pár román lány és mindnek szép arca volt és jó teste.
2010. szept. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem nem szépek,de jól néznek ki és nagyon adnak szerintem magukra,divatosak és merészebben(szín,fazon) is öltözködnek mint a magyar nők( és nem csak a fiatalok)Ez nekem nagyon tetszik és nincs is annyi kövér nő kint mint itthon.

DE nagyon szeretnek szerintem vetíteni,nagyítani dolgokat mint valójában. És tényleg nem nagyon nyitottak.

1 nő

2010. szept. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!