Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolsz ezekről a történt...

Mit gondolsz ezekről a történtekről?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2011. okt. 23. 12:44
 1/3 anonim válasza:

fokusz, naplo, helyi ujságok, országos, blikk, magellán, minden tv és ujság, tv2, rtl klub. ja nem. öket védjük, szeretjük, rosszat nem mondunk. persze amikor az kerül ilyenek mellé akik ezeket mondják, akkor csak csendben arrébbslisszolnak.

nem tudom kinek kell ez a látszat, ezt kinek játsszák, mert hiába hoznak tövényeket, esélyegyenlöséget, egyenlö bánásmodot, amikor a valóságban ez KÖZEL SINCS ÍGY mertm ár visszaszólni se mer az ember, sőt, inkább meg sem szólal. én sem, amikor a szatyromat rugdossák a cigánygyerekek hazafelé, mert nem adok nekik cigit (nem is dohányzom) de ez nemszámít. ha lopják a ___-t lekövetik őket a házig, kihívják a rendőröket, majd a rendőt közli, hogy hozzájuk aztán be nem megy, ismeri a családot milyenek. ezek után vár még valaki bármi emberit?

2011. okt. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már a kórházakban sincs nyugta az embernek...

A nénis sztori még vicces, de az első, sajnos, gyakori jelenség, hallottam már ilyet. Csak azt nem értem, hogy a biztonsági szolgálatot nem lehet ilyenkor hívni? Mert az is van a kórházakban, tudtommal. Nem értem, ha más látogatóknak be kell tartania a szabályokat, nekik miért nem? Ja, persze, mert ők úgymond "más kultúra"...

2011. dec. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez Magyarország!
2011. dec. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!